Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Úgy érzem, hogy a lányok is...

Úgy érzem, hogy a lányok is érdekelnek ,,úgy". Biszex/ leszbi lányok, lenne kedvetek beszélgetni erről/ ismerkedni Google Meet-en akár, vagy itt? debreceni 18L

Figyelt kérdés

Tudom, hogy elég cringe, hogy itt keresek párt, de sosem lehet tudni, hogy hol talál meg ,,Az" az ember. Legyen is szó barátságról vagy párkapcsolatról.. Meg az igazat megvallva kicsit szkeptikus vagyok a dologgal kapcsolatban, de ha egyszer így érzek, nem tudok mit tenni. Adok egy esélyt, hátha életem szerelme egynemű velem..


Magamról: nem rég jöttem rá arra, hogy a lányok is érdekelnek. Eddig próbáltam elnyomni ezeket az érzéseket, de nem tudtam. Úgy döntöttem, hogy szeretném megpróbálni egy lánnyal, és vagy tetszeni fog a dolog, vagy nem.

Szeretek sportolni, mindenre vevő vagyok (bungee jumping, szörf stb.). Spanyolul és angolul beszélek a magyaron kívül. Mind2 nyelv elég jól megy.

személyiségemről: elég ragaszkodó tudok lenni és hűséges, viszont nehezen szeretek meg valakit. Nem vagyok egy könnyű eset, de nyitott, azt mondják jó hallgató, érdeklődő és egy biztos, hogy jó a humorom :b

Viszont borzasztóan makacs, féltékeny típus vagyok és valamikor az önbizalmam a béka segge alatt van. Kicsit hisztisnek is tartom magam, de önzetlennek is (egyes emberekkel szemben).

Szeretek olvasni, filmeket nézni (nagy kedvenceim: A dán lány, A szív bajnokai, Életrevalók, Chihiro Szellemországban, Szólíts a neveden, Joker), sportolni, lelkizni, nevetni, utazni és új helyeket felfedezni.

Teniszezek versenyszerűen és kondizok.


170 cm 60 kg, barna, hosszú haj és szem. Lányos lány vagyok.


Szóval egy tapasztalatlan, kis ártatlan, szűz leányka keresné nőnemű társát.


Korhatárt nem írok, mert aki megfog, az úgyis tetszeni fog, ha 17éves, ha 30. :)) Úgy gondolom nem ezen múlik.


Ha van kedved megismerni, írj rám privátban! :) Férfiak ne jelentkezzenek!



2021. jan. 8. 22:42
1 2
 11/17 anonim válasza:

"Valaki Géza néven felajánlja, hogy beszélgessünk. És kéri, hogy igazoljam, hogy tényleg az vagyok, akinek mondom magam."


Ez most komoly? xD

De az a GÉZA "nőnek" adta ki magát? xD

Mekkora pancser hallod xD

2021. jan. 9. 09:53
 12/17 anonim válasza:
Szóval bírom az olyan palikat akik "lánynak" adják ki magukat xD
2021. jan. 9. 10:05
 13/17 anonim válasza:
Szia, nekem írhatsz nyugodtan:)
2021. jan. 9. 11:16
 14/17 anonim válasza:

hello:)

egyelőre barátkozás céljából nagyon szívesen beszélgetnék (nem vagyok túl előző kapcsolatomon, so-), eszméletlen jó ötlet a meet, ha van kedved, írj rám

17/l

2021. jan. 9. 15:45
 15/17 anonim válasza:
Szia,19 vagyok és Debreceni. Nyugodtan írj privátban
2021. jan. 11. 22:27
 16/17 anonim válasza:
Szio nekem is írhatsz. Én is elégé hasonló helyzetben vagyok most.18L
2021. jan. 13. 02:13
 17/17 anonim válasza:

Amennyiben még aktuális a kérdés nekem is írhatsz, szívesen beszélgetek:)

24/L

2021. máj. 25. 16:45
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!