Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Szerintetek milyen lesz idén...

Szerintetek milyen lesz idén az ismerkedés ? Inkább online vagy idén már beindul a személyes is ? 34f

Figyelt kérdés
2021. jan. 10. 14:19
1 2
 11/12 anonim válasza:

Szerintem nagyon meg lesznek huzatva a csajok is.

Én speciel úgy várom a márciust, mint a messiást.

2021. jan. 10. 22:25
 12/12 anonim válasza:

Szerintem meg most is lehet ismerkedni, jó nem olyan formában, mint a covid előtt.

Engem pl. hívott egy "randira" egy férfi, konkrétan mondott egy helyet egy kávézó előtt az x időben találkozzunk, utána egy kis séta beszélgetés, vagy pl. kirándulás Mátra, igaz most tömve van, de ez a férfi elég jól feltalálta magát. Aztán akinek van saját lakása az felmegy,vagy felviszi magához, habár egy idegennnel elsőre nem tudom okos döntés e. Viszont aki meg csak sexre hajt, az így is úgy is él ezzel,talál rá módot. Az olcsó nőknek meg mindegy, ha d..ni akar nem számít a covid miatzi helyzet. Én így látom.

2021. jan. 17. 15:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!