Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Van itt olyan nyiregyházi...

Van itt olyan nyiregyházi lány akinek lenne kedve ismerkedni?

Figyelt kérdés
Ha igen, akkor írj privátban! :))
2021. jan. 14. 17:57
 1/3 anonim válasza:
Nem
2021. jan. 14. 19:38
 2/3 anonim válasza:
Nem nagyon értem az embereket miért ezen az oldalon akarnak párt találni, nem látunk se képet, se nevet, honnan tudjam hogy nem pedofil vagy? Menj egy buliba, vagy kérd meg az ismerősöd hozzon össze valakivel és add önmagad. Bocsi ha durván fogalmazok, de már a hurkának is van egy vége.
2021. jan. 14. 20:05
 3/3 $$$$$ válasza:
2 es. Ha nem akarsz itt ismerkedni akkor egyszeruen csak ne kommentelj. Én komolyan nem értelek titeket. Ő most megpróbalta itt mert úgy volt vele hogy semmit se veszíthet. Egyebkent te hol élsz? Milyen buliba menjen az ember ? Én is örülök a este 8 ra hazaerek. Még hazibulikat se nagyon lehet tartani. Mert büntetnek érte. És ez igy lesz kitudja még meddig. Viktor bácsi nem akarja megunni ezt a "virust,,. Legalább gondolkozz mielőtt ilyeneket írsz ,hogy menjen buliba. Egyebkent az meg egyböl kiderül hogy valaki hany eves ha átmennek mondjuk facera beszélgetni. Ha nem is evre pontosan de azért ott latszik mondjuk hogy valaki 16 éves vagy 50 éves. Ha még ha kamu face az is latszik az ismerösök számabol meg a kepekböl...
2021. jan. 15. 00:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!