Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Magányos hölgyek. Van itt...

Magányos hölgyek. Van itt olyan aki szívesen megismerne egy 54 éves férfit?

Figyelt kérdés

54 éves, Bp.- i jó megjelenésű, káros szenvedélyektől teljesen mentes, intelligens tiszta ápolt férfi vagyok. Teljesen függetlenként keresek, tehát se eltitkolt feleség, se barátnő, se semmilyen utánfutó, semmi.

Saját lakásomban, rendezett életkörülmények között élek.

Egyébként rendben lenne körülöttem minden, csak egy megfelelő társ hiányzik.

Írj, akár privátot is, aztán majd meglátjuk.



2021. jan. 24. 01:59
1 2 3
 1/25 anonim válasza:
Rég voltam itt. Ez társkereső oldal lett vagy mi? :)
2021. jan. 24. 02:31
 2/25 anonim válasza:
#1,Csak létrejött egy új kategória, társkeresés névvel :D
2021. jan. 24. 02:40
 3/25 anonim válasza:
Na mi az, téged is átb...tak, bátya?
2021. jan. 24. 02:49
 4/25 anonim válasza:
Főnyeremény vagy. Írj 73/N. 3 fogam van, abból 2 lyukas, 165cm 49kg
2021. jan. 24. 10:07
 5/25 anonim válasza:
Kedves Kérdező, a fenti válaszokból láthatod is, mennyire érdemes itt ismerkedni. Jobban jársz, ha máshol próbálkozol.
2021. jan. 24. 10:51
 6/25 A kérdező kommentje:

2.-eske.

Engem nem b...tak át, és valódi személy vagyok, valós adatokkal, csak mivel itt sok sok olvasó közönség van, úgy gondoltam megpróbálom.

Én is sokat olvasgatok itt, és ezért tudom, hogy sokan keresnek társat különbözö korosztályokból.


Tudom, hogy a különféle társkereső oldalaknak ez fáj, mert ők visszaélnek ezzel a dologgal keményen.

Beépített ügyeletes 25 éves cicababák, melyeknek pont én vagyok az esetük.

Vásároljak zsetonokat, fizessek be, küldjek sms-t 90 es számra, meg még sorolhatnám.

De aki tudja, az úgyis tudja ezt, úgyhogy teljesen mindegy.


4.-eske: Egyetlen egy dolog stimmelne: A 165cm/49kg. 😀

2021. jan. 24. 11:02
 7/25 A kérdező kommentje:

5.-öske.


Igazad van teljesen, de ez is egy lehetőség.

Mindig akad tű a szénakazalban.

Vannak itt rendes jó szándékú emberek is, és néha meglehet őket találni.

Kár, hogy a társkeresért sokan kifigurázzák, pedig hidd el, hogy ez valódi, létező probléma.

Nem úgy van, hogy bemegyek a boltba, veszek 1 kg cukrot, kifizetem, és onnantól az az enyém.

Ha ilyen egyszerű lenne, mindenkinek lenne társa.

2021. jan. 24. 11:36
 8/25 anonim válasza:
#11.36 Értem, amit mondasz. Én az elmúlt hónapokban nyomattam itt az ismerkedést jó néhány hirdetéssel, mert azt hittem, amit most te, hogy vannak itt azért normális emberek is. Én nem találtam, vagy ha mégis, akkor az az ország másik felében él. Remélem, neked több sikered lesz. (10.51 vagyok)
2021. jan. 24. 12:08
 9/25 anonim válasza:
Kérdező,sok sikert! Én jó őtletnek tartom,hogy innen,az oldalról,is ismerkednél. Nem olyan lehetetlen vágy ez. Sok nő van ebben a korosztályban egyedül,főleg olyanok,akik komoly kapcsolatra vágynak. Viszont az is lehet,hogy a csalódások,a társaság hiánya miatt zárkózottabbá váltak. Itt az aninimitás előny,aki nem akarja azonnal felfedni a kilétét,bizalmatlanabb,ismerkedhet bátran.
2021. jan. 26. 16:06
 10/25 anonim válasza:

Nekem írhatsz,nem csalódsz ha valós amit írtál.Csak azért nem privátban írtam,hogy lássák igazad van.Valamint szeretném,ha te kezdeményeznél.

164/59/55

De általában egy 10-el kevesebbnek néznek. Ha már sokan írtak nem nyomulok.

2021. jan. 31. 22:36
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!