Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Mit tegyek? Teljesen tanácstal...

Mit tegyek? Teljesen tanácstalan vagyok, hogy belekezdjek-e a társkeresésbe.

Figyelt kérdés

Bő egy hete szakítottunk a barátnőmmel. Jóban maradtunk, azóta sima barátok vagyunk.

Azóta esténként szorongok, lehangolt vagyok, egyedül érzem magam. Gondolam rá, hogy belekezdek újra a társkeresésbe, csak nem vagyok benne biztos, hogy jó ötlet-e. Kicsit úgy érzem, hogy valójában csak a legbelső énem vágyik egy társ után, hogy ne legyek egyedül. Másrészt, nekem nagyon fontos volt akivel szakítottam, és kicsit úgy érzem mintha megcsalnám, pedig magamban teljesen lezártam már azt a kapcsolatot, de mégis úgy érzem, hogy nem lenne tőlem helyes ha ilyen korán társat keresnék egy szakítás után.

Nektek mi erről a véleményetek? 22/F



2021. jan. 26. 22:42
1 2
 11/12 anonim válasza:
#9 Attól hogy te jól érzed magad magányosan, a kérdező még nem biztos.
2021. jan. 26. 23:57
 12/12 anonim válasza:

"Kicsit úgy érzem, hogy valójában csak a legbelső énem vágyik egy társ után, hogy ne legyek egyedül. Másrészt, nekem nagyon fontos volt akivel szakítottam, és kicsit úgy érzem mintha megcsalnám"


Szerinted továbbléptél? Hazudj magadnak csak nyugodtan!


Szerintem hagy időt magadnak, mert ezek alapján nem léptél tovább. Ne tedd ezt mas lánnyal kérlek.


Képzeld el, hogy randizol valakivel, és egyszercsak fusztráltan probalsz indokokat keresni mikor a csokra kerulne a sor. Szerinted a lány mit fog gondolni?

2021. jan. 27. 20:13
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!