Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Mit tegyek? Teljesen tanácstal...

Mit tegyek? Teljesen tanácstalan vagyok, hogy belekezdjek-e a társkeresésbe.

Figyelt kérdés

Bő egy hete szakítottunk a barátnőmmel. Jóban maradtunk, azóta sima barátok vagyunk.

Azóta esténként szorongok, lehangolt vagyok, egyedül érzem magam. Gondolam rá, hogy belekezdek újra a társkeresésbe, csak nem vagyok benne biztos, hogy jó ötlet-e. Kicsit úgy érzem, hogy valójában csak a legbelső énem vágyik egy társ után, hogy ne legyek egyedül. Másrészt, nekem nagyon fontos volt akivel szakítottam, és kicsit úgy érzem mintha megcsalnám, pedig magamban teljesen lezártam már azt a kapcsolatot, de mégis úgy érzem, hogy nem lenne tőlem helyes ha ilyen korán társat keresnék egy szakítás után.

Nektek mi erről a véleményetek? 22/F



2021. jan. 26. 22:42
A kérdező szavazást indított:
Keressek társat, nem baj hogy alig vagyok túl a szakításon
Még várjak vele, és küzdjek máshogy a magány ellen
34 szavazat
1 2
 1/12 anonim válasza:
Ahogy érzed. Senki nem mondhat semmit, ha azonnal mással vagy a szakítás után. A lényeg, hogy tiszta lappal indulsz.
2021. jan. 26. 22:50
 2/12 anonim válasza:
Valószínűleg mégsem zártad le teljesen magadban. Ha még beszélgetsz a volt barátnőddel, próbáld meg ezt fokozatosan csökkenteni, majd elhagyni a dolgot.
2021. jan. 26. 22:50
 3/12 A kérdező kommentje:
#2 De miért? Annyira baj, ha barátok maradtunk?
2021. jan. 26. 22:58
 4/12 A kérdező kommentje:
Teljesen lezártam magamban, és elfogadom hogy már csak barátság van. Amúgy sincs sok barátom, és úgy érzem ha ő sem lenne a barátom még rosszabb lenne.
2021. jan. 26. 22:59
 5/12 anonim válasza:
Ha lesz másik párod, nem lesz tőle boldog hogy az exed a barátod.
2021. jan. 26. 23:03
 6/12 A kérdező kommentje:
#5 Lehet
2021. jan. 26. 23:04
 7/12 A kérdező kommentje:
Akkor lehetséges, hogy nálam most ez a nagy társkeresési láz a tudatalattim egyfajta menekülése a magány elől?
2021. jan. 26. 23:08
 8/12 anonim válasza:
A társkeresés igénye normális függetlenül attól, hogy a tudatalattid mit akar
2021. jan. 26. 23:18
 9/12 anonim válasza:
Azért nehogy itt belehalj a magányba mert bő egy hete nincs barátnőd. Én lassan egy éve egyedül vagyok és nem érzem magányosnak magamat. Most örülj, hogy szabad vagy aztán úgyis jön valaki az életedbe
2021. jan. 26. 23:34
 10/12 anonim válasza:
Látod, hogy nála nem igy megy. Lehet ez gond.
2021. jan. 26. 23:35
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!