Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Van itt olyan lány, aki NEM...

Van itt olyan lány, aki NEM akar megismerkedni velem?

Figyelt kérdés
2021. febr. 1. 16:26
1 2 3
 11/30 anonim válasza:
Jelen
2021. febr. 1. 17:33
 12/30 anonim válasza:

10


Miért, te hogy nézel ki? Te talán valami adonisz vagy? Honnan tudod hogy itt mindenki egy csúfság csak te nem?

2021. febr. 1. 17:39
 13/30 anonim válasza:
Elég sokan vagyunk szerintem.
2021. febr. 1. 17:41
 14/30 anonim válasza:
#12: Nem a külsőre értettem a dolgot, hanem arra, hogy akikkel eddig itt beszéltem, nagyrészt hazugok, gyávák vagy hibbantak voltak. De azért kösz a kritikai észrevételt.
2021. febr. 1. 17:41
 15/30 anonim válasza:

#10xd kiegtem rajtad te úgy ítélkezel mások fölött hogy azt se tudod kik ők Mit csinálnak lányok vagy fiúk te csak úgy osztod az észt

Szerintem meg te vagy a rusnyasag így belsőleg el vagy egy kicsit szállva magadtól nem gondolod?

2021. febr. 1. 17:42
 16/30 anonim válasza:
#15: Nem ítélkezem, sajnos éppen elég rossz tapasztalatot zsebeltem már be ezen az oldalon a zakkantabbnál zakkantabb, érzelmileg zsaroló, netán beszari vagy hazudozó nőszemélyekkel. Amúgy ha már kritizáljuk egymást, akkor én is javasolnék neked valamit, mégpedig a helyesírási szabályok átismétlését. Hidd el, a megfelelő központozás használata csodákra lehet képes az ember mondanivalójának megértetésében.
2021. febr. 1. 17:46
 17/30 anonim válasza:

14

Jól van, ne haragudj hogy neked estem, csak nem szeretem, ha valaki így általánosít és elítél egy közösséget. És szeretném, ha te is jobban átlátnád, hogy nem minden olyan és az, ahogy azt te tapasztalod. Értelmesebb az a hozzáállás, hogy én ezt meg azt tapasztaltam, de lehetnek másmilyenek is, akikhez eddig még nem volt szerencsém.

2021. febr. 1. 17:47
 18/30 anonim válasza:
(12-es voltam)
2021. febr. 1. 17:47
 19/30 anonim válasza:
#17: Az a baj, hogy a másmilyenekhez még nem nagyon volt szerencsém itt. Ezért 99%-ban csak rossz tapasztalatokról tudok beszámolni. Persze nyilván mindenki azt mondja magáról, hogy ő nem olyan, csak éppen a tettek árulkodnak igazán arról, hogy ki mennyire őszinte. Amikor 10-ből legalább 8-9 szó nélkül eltűnik, vagy megijed, mert meg mertem kérdezni, hogy merrefelé lakik, vagy megpróbál érzelmileg zsarolni, és diszkréten hisztizni kezd, mert valami nem úgy van, ahogyan ő eltervezte - nos, akkor azért elgondolkodsz egy s máson. Például azon, hogy hol vannak azok, akik valóban őszinték, gerincesek, normálisak.
2021. febr. 1. 17:54
 20/30 anonim válasza:

19

A többség valóban ilyen, a fiúknál én is ezt tapasztalom, de mégsem mondom azt, hogy az összes kritikán aluli. Mert tudom hogy ezzel a kijelentéssel tévedek, és csak másokat bántanék meg akiket nem is ismerek de már elítéltem. Ez olyan, mintha én csak írástudatlan emberekkel beszéltem volna mindig, és azt mondanám, hogy senki nem tud írni. Ez nem igaz, ugye? Hát itt is ez a helyzet.

2021. febr. 1. 18:03
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!