Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » SOS valaki tud olyan könyvet...

SOS valaki tud olyan könyvet ajánlani ami tiniknek is jó, és arról szól hogy egy lány nyáron megismerkedik a nyaralása alatt egy fiúval, vagy fordítva? Lehet fantasy is. Ha nem tudtok ajánlotok jó tiniknek való könyveket?

Figyelt kérdés
Előny ha a fiú eleinte rideg, mogorva. Most megyek a libribe és húgom ilyen könyvet akar. (14 éves)
2020. dec. 15. 14:29
 1/5 anonim ***** válasza:

Lángra lobbant nyár Jennifer Salvato Doktorski- től.

Most csak ez jutott eszembe...

2020. dec. 15. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Szia

Én csak fantasyket ismerek de:

1. a Végzet ereklyéi (Csontváros, Hamuváros stb...) könyveket én lányosnak éreztem. Nem kifejezetten a nyári szünet alatt jönnek össze és elég fantasy de:

2. Leiner Laurának az Iskolák Versenye 1. trilógiája (Ég veled, Maradj velem, Emlékezz rám) az a nyári szünetben játszódik de nem olvastam még csak akarom. Tekintve hogy Leiner Laura szerintem összejön benne valaki valakivel

3. Disztópikus trilógia az Éhezők Viadala (Éhezők Viadala, Futótűz, A kiválasztott) Nekem ezekben még bejött a szerelmi szál bár nem az van a középpontban és nem a nyári szünetben játszódik

2020. dec. 15. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Előző vagyok.

Most hogy nézem csak első fantasy amit írtam ezt javítanám*

2020. dec. 15. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Még egy szavazat a Lángra lobbant nyárra :)

Még ajánlanám a Bábelt is bár nem akkor ismeri meg a főszereplő a fiút (lehet hogy ez egy picit spoileres volt upsz)

2020. dec. 15. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%

Bár nem pont ilyen, de Marni Bates: Gyilkos a vonal végén, annak a folytatása a zűrzavar a vonal végén. (Nem tudom, van-e több része) Nálam ezzel a könyvvel kezdődött a könyvfalás. És bátran ajánlom az összes többi lol könyvet is. (a lámgralobbant nyár is az) Cinder és Ella, Nindzsalány stb..

Személyes kedvencem volt a fent említett Marni Bates könyv és a "mire jó a rosszfiú". Utóbbit 1,5 nap alatt olvastam ki.

2020. dec. 22. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!