Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Lányok, valakinek kedve...

Lányok, valakinek kedve ismerkedni? 31F (csak Budapest és közvetlen környéke)

Figyelt kérdés

Szóval egyelőre elöljáróban rólam, nem közmunkásként dolgozok, hanem egy bankban, mondjuk úgy középvezetői szinten, ki hogy nevezi. Szóval remélem nem vagyok túl gyökér és nem kell kölcsönkérnem anyutól egy randira...értsd így :D



185 magas vagyok, tehát a villanykörtét még nem tudom segédeszköz nélkül kicserélni a plafonon ,de a felső polcon már tudok tárolni dolgokat. Azért a szék se törik össze alattam villanykörte cserélés közben, mert csak 81 kg vagyok.



Rövid barna haj, kék szem (ami fényviszonyoktól függően állítólag zöld is lehet néha :D )



Nem barátkozni akarok, abból van elég, na meg 31 évesen már más prioritások is vannak :D



Nincs háziállatom és rövidtávon nem is lesz ez is tény.



Nem szülőkkel, hanem egyedül élek a saját lakásomban (ja tudom, undorító , hogy képes valaki saját pénzén lakást venni és nem másra költeni a pénzét).


Távkapcsolatot nem keresek , már az első találkozás is érdekes, nem hogy mi lenne később :S


Képet nyilván küldök ha valaki érdeklődik :D



2021. febr. 2. 19:58
 1/5 anonim válasza:
Szimpatikus vagy, de ez a távkapcsolat... Hát ja... Elég nagy problémát okozna. :)
2021. febr. 2. 20:03
 2/5 anonim válasza:
Mivel nem szereted az allatokat, igy nem.
2021. febr. 2. 20:17
 3/5 A kérdező kommentje:

1- hát igen , tudom, távkapcsolat aki hiszi , hogy működik az hazudik magának kb


2- azért félreértés ne essék, szeretem az állatokat, szüleimnél vidéken van is egy golden retriverünk aki elég nagy rosszaság, csak lakásban nem szeretem az állatokat

2021. febr. 2. 20:50
 4/5 anonim válasza:
A szüleim távkapcsolatban éltek, kb 4 éven át. Most is boldogak... Nem akarlak kritizálni, csak így akartam kiemelni, hogy létezik tartos távkapcsolat. De nyugi, én sem vagyok vele mindig jóban. 1. voltam
2021. febr. 2. 22:04
 5/5 anonim válasza:

Hallottál már a kérdés kiemelèse gombról? =_=


https://www.gyakorikerdesek.hu/ismerkedes__tarskereses__1090..



https://www.gyakorikerdesek.hu/ismerkedes__tarskereses__1093..


Talán ha azt a gombot nyomogatnád, nem kéne kéthetente újra kiirogatni hogy mennyire szingli vagy Mr. Jófogás... amugy normálisabb ismerkedési felületet is kereshettèl volna, nyilvan egy arctalan trollokkal teli forumon tálal majd meg a nagy Ő. ><

2021. febr. 2. 22:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!