Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Mit tennétek, ha ilyen problém...

Hogyisvanez2.0 kérdése:

Mit tennétek, ha ilyen problémába szaladnátok bele, lányok nektek mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Nos, 26 éves Nyíregyházi fiú vagyok, mint a legtöbb 26 éves fiúnak nekem is gondot okoz a társkeresés...

Nem vagyok egy esetlen srác, de nem is a tömegből kitűnő típus.

Viszont, ami mindenképp mellettem szól (legalábbis, eddig azt hittem)

Az évek alatt amíg a barátnő szerzés, a bulizás és a hasonló dolgok háttérbe szorultak, sikerült szert tennem saját autóra, lakásra, biztos munkahelyre.

Nos... Erre megkaptam, egy lánytól, hogy az félelmetes, hogy itt járok az életben önerőből, és ez neki nem tetszik...

Egy világ omlott össze bennem, hogy már ez is hátránynak számít..

(Volt már barátnőm, volt komoly kapcsolatom, de már évek óta semmi igazán említésre méltó nem jön össze)

Mi a véleményetek?

Írjátok meg a korotokat is kérlek, kíváncsi vagyok hogyan. Gondolkozik egy-egy korosztály.


2021. febr. 5. 19:35
1 2
 1/14 anonim válasza:

Ez nagyon nagyon gáz. 1 lánytól kaptad meg ezt, ne adj a véleményére, neki egy komolytalan senki kell. Amit te elértél az lenne a MINIMUM, de sajnos sokan nem érik el, amit te. Miért? Mert felelőtlenek, nem gondolnak a jövőre csak a mára, fontosabbak nekik a múló kapcsolatok (amit pl. bulin megkapnak) vagy egyéb megérthető családi gondok/ügyek miatt. Így te jársz jól, mert társadalmilag stabil lábakon állsz. Az más tészta, hogy lehet a személyiséged nem jött be neki? Lehet ő bevállalósabb fajta, olyan "úszok az árral" típusú, te meg számára "uncsi" voltál. De ez semmiképp sem hátrány vagy rossz pont, amivel rendelkezel.

22/L

2021. febr. 5. 19:47
 2/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, igen én is így gondolom, hogy valószínűleg alapvetően nem voltam szimpatikus, de a lepattintás eme fajtája falhoz vágott :))
2021. febr. 5. 19:51
 3/14 anonim válasza:
Ugyan, ez csak 1 vélemény. Ne vegye kedved és ne add föl.
2021. febr. 5. 20:02
 4/14 A kérdező kommentje:

Azt hiszem nagyon sok srác jár a hasonló cipőben.. piszkosul nehéz ismerkedni..

Persze valószínűleg a lányoknak sincs könnyebb dolguk, de nekik másféle problémájuk van.

Nemtudom, úgy érzem hosszabb távra kell berendezkedni így "single player módban" :D

Szomorú ez

2021. febr. 5. 20:08
 5/14 anonim válasza:
2- es vagyok. Figyelj én soha nem kerestem párt, de mindig rám talált vki vagy belebotlottam vkibe és szerelem lett. Ne görcsölj rá, mert ez érződik..vagyis én érzem a pasin ha régóta szingli és teper. Akkor én kihátrálok mindig. Élvezd az egyedüllétet, ismerd meg jól önmagad és a váratlan pillanatban találkozol vkivel.
2021. febr. 5. 20:11
 6/14 A kérdező kommentje:
Tök logikus amit mondasz, sajnos az utóbbi egy év már kicsit sok a türelmemnek. Valószínűleg rá vagyok görcsölve, de ezen nehéz lenne változtatnom, őszintén szólva nem Nagyon tudom élvezni az egyedül létet, nem látom benne a jó dolgokat, sőt.. egyre több dolog veszti értelmét. Erről sokat tudnék mesélni..
2021. febr. 5. 20:15
 7/14 anonim válasza:

Sajnálom :( de ez az 1 csaj véleménye tényleg ne adjon a szomorúságodhoz, nem ér annyit és elég kevesen vélekednek úgy, mint ő. Ez olyan mint a férfiaknál az, hogy MIND csak iszik vagy hasonló sztereotípiák, nem igaz mindenkire, sőt kevesekre. Majd talán lesz esélyed a Covid után, vagy tényleg a véletlen majd összehoz Vele.

#1-es vtam

2021. febr. 5. 20:23
 8/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a kedves válaszokat :)

Félve írtam ki a kérdést, de jófej válaszok jöttek :)

Kicsit jobb kedvem lett :)

2021. febr. 5. 20:26
 9/14 anonim válasza:

2 esetet tudok elképzelni:

1. (ez a valószínűbb) lepattintó szöveg

2. A csaj nagyon ambiciózus, és zavarja, hogy ő még nem tart itt. Én is ilyen vagyok, de azért ha beleszeretnék valakibe, emiatt nem pattintanám le, inkább igyekeznék tanulni tőle.

2021. febr. 5. 20:35
 10/14 A kérdező kommentje:

Valószínűleg lepattintós szöveg volt :D

De szarul esett :D gyakorlatilag pár hete vettem meg a lakásomat, és már megkaptam az első erre vonatkozó lepattintós szöveget :D

Erre azért nem fogadtam volna, hogy az lesz a baj, hogy "haladok"

2021. febr. 5. 20:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!