Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Mit gondoltok, párkapcsolatban...

Mit gondoltok, párkapcsolatban jobb élni vagy szingliként ? Kíváncsi vagyok a véleményetekre.

Figyelt kérdés
Szinglik és párkapcsolatban elők is írjanak. El tudnátok mondani, mik az együttélés, illetve az egyedül élés előnyei és hátrányai?

2020. jún. 8. 09:04
1 2 3 4
 1/40 anonim válasza:
Sok hátránnyal jár egy párkapcsolat, de mégsem az igazi nélküle. Persze olyan kell, akivel elfogadjátok egymást olyannak amilyenek vagytok. Ha ez nincs meg, pokol lesz.
2020. jún. 8. 09:19
 2/40 anonim válasza:

A megfelelő társ mellett sokkal jobb párkapcsolatban élni, ha teljesen megvan az összhang. Persze, vita mindig lesz, de legalább van aki hazavár és segít egy fárasztóbb nap után, ez kapásból nincs meg szingliként.

Talán a párkapcsolat negatívuma az alkalmazkodás, főleg ha sokat voltál/vagy egyedül, de az élet minden területén alkalmazkodni kell.

Ha megtalálod a számodra tökéletes párt, biztosan ezerszer jobb vele, mint nélküle.

2020. jún. 8. 09:25
 3/40 anonim válasza:

Mindkettőnek megvannak az előnyei illetve a hátrányai


Szingliként: nincs az embernek senki, akihez nagyon kötődni tudna.. nem éli át azt, amit akkor él át, amikor van valakije (ölelések, csókok, stbstb)


Kapcsolatban:

Ha nem feltétlen jöttök ki egymással, akkor előfordulhatnak viták természetesen, ezek mellett ott van, hogy az embernek nincs teljesen szabadságérzete, ami érthető


De én személy szerint párkapcsolat, ha választani kéne

2020. jún. 8. 09:25
 4/40 anonim válasza:

3mas vagyok:

A hátrányokat leírtam, ebből adódóan a másiknál van annak előnye

2020. jún. 8. 09:26
 5/40 anonim válasza:

Párkapcsolatban élek, 3 éve költöztünk össze. 24 vagyok, ez az első komoly kapcsolatom. Ezerszer jobban érzem magam, mint egyedül, de az én személyiségem egyébként is társaságkedvelő.


Minden egyes nap különleges egészen mostanáig, 3 év óta, ezért teszünk is mérhetetlen számú programmal, aktivitással.

A legelfoglaltabb napba is belefér este egy étterem, vagy gyors közös sütés- főzés, egy sorozatrész, és némi intim pillanat.

Megosztjuk az örömet és a nehézségeket is, motiváljuk egymást.

A 3 év alatt 3x töltöttünk külön 1 hét körüli időt, 1-1 nyaralás volt más baráti társasággal, de ma már a barátaink is jelentős átfedésben vannak, közösen járunk pihenni. Ezen kívül egyszer volt a barátnőm egy amerikai zenei fesztiválon 8 napot, engem ez teljesen hidegen hagy, így nem mentem. Neehezen viseltem, rendkívül "elveszett" voltam, pedig ez tavalyi esemény, tehát már messze nem a "rózsaszín köd" időszaka volt.

2020. jún. 8. 09:28
 6/40 anonim válasza:
Több évig volt tartós párkapcsolatom. De most nagyon jól érzem magam szingliként, és nem is vágyom jelenleg senkire.
2020. jún. 8. 09:36
 7/40 anonim válasza:

Párkapcsolatban:

-Állandó követelőzés, hiszti

-Soha semmi nem elég jó, mindig az kell, ami nincs

-Neki mindent szabad, nekem semmit

-Neki jogai vannak, nekem kötelességeim

-Az én pénzem a kettőnké, az övé a sajátja

-Ha ő elszúr valamit, az én hibám, hogy nem segítettem

-Ő nekem nem segít, mert a férfinak önállónak kell lenni

-Ha a barátnőjéék külföldre mennek, étterembe mennek, kocsit vesznek, papagájt vesznek, kertépítenek stb. akkor nekünk is utánozni kell őket

-Családnak, barátnőknek csak a rossz dolgokat mondja el rólam, a jókat sajátjaként állítja be

-Keresztbe tesz a céljaimnak, de ha mégis elérem őket, akkor magára büszke, hogy ilyen támogató

Szingliként:

-Sajnálnak, mert azt hiszik, magányos vagyok és próbálnak segíteni párt keresni

2020. jún. 8. 09:42
 8/40 anonim válasza:
Nos 7es, akkor látom neked pont hogy rossz kapcsolatod volt
2020. jún. 8. 09:53
 9/40 anonim válasza:
Szerintem korfüggő is. Úgy 40-50 fölött már nem akkora "buli" az egyedülállóság, mint a 20-as, 30-as éveidben. Amíg fiatal vagy, addig egy kicsit problémás kapcsolatnál is jobb az egyedüllét. Ahogy idősödsz, komoly kapcsolati problémák kellenek, hogy inkább az egyedüllétet válaszd.
2020. jún. 8. 10:15
 10/40 A kérdező kommentje:
Most 23 vagyok, egyedülálló, még nem késő ? Félek vénségemre egyedül fogok maradni.
2020. jún. 8. 11:01
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!