Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Magadnak való, szellemileg...

Magadnak való, szellemileg önálló nő/lány vagy, ráadásul olyan, aki írna egy középkorú, ám fiatalos férfinak?

Figyelt kérdés
Ötven elmúltam, de annyira nem látszik rajtam, az a típus vagyok, amelyiket simán letegeznek idegenek (nem mintha úgy örülnék neki). Fura volt elérni ezt a kort, olyan, mint egy új kezdet, mintha csak most kezdődne az élet, voltaképpen ugyanúgy keresgélem még (az új) magam egy hosszúra nyúlt éretlenség, fiatalkor után, mint anno kamaszként. Miközben azt érezni, hogy a fiatalságnak vége, és mintha alig volna már hátra valami. Azért jöhetne még valami jó, mert párkapcsolat terén enyhén szólva nem lettem elkényeztetve: maradtam egyedül, nem alapítottam családot, nincs gyerekem stb. Ha autonóm gondolkodású, kevéssé befolyásolható, magadnak való (esetleg magányos), nem kifejezetten csúnya nő (lány) vagy 18-tól mondjuk úgy 41-42 éves korig (nyilván nem szigorú a határ), olyan, aki nem rohan a tömeggel, nem érdeklik a divatok, „trendek”, és nem igazán érzi magáénak ezt az egyre elmebajosabb jelent, valamint nincs benned vad késztetés a mihamarabbi gyermekszülésre vagy akár összeköltözésre, nem viszket a tenyered BMW-kulcs után, és ismerkednél csak úgy, lesz, ami lesz alapon, akkor írj!

#ismerkedés #középkorú férfi #fiatalabb nő #magányos lány #magadnak való
2021. febr. 7. 23:40
 1/9 anonim válasza:
Na, végre egy tökéletes bemutatkozás! Ne írj, férfi vagyok.
2021. febr. 8. 00:05
 2/9 anonim válasza:
Introvertált csóró vén trotty fiatal macát kerestetik!-szépen megfogalmazva.
2021. febr. 8. 00:34
 3/9 A kérdező kommentje:
2: teljesen átlagos jövedelemmel rendelkezem, ingatlanom is van, nem vagyok csóró, de fekete autós nagyvagány sem. Tisztes középosztály, HELLÓ! Nem csak végletek vannak :) Aztán meg szeretnél te olyan vén trotty lenni, mint én… A többi stmmel.
2021. febr. 8. 00:38
 4/9 anonim válasza:

Ne foglalkozz a 2-essel.

Sok sikert hátha itt sikerül.

2021. febr. 8. 07:50
 5/9 anonim válasza:
Nőből is van olyan, aki elmúlt 50, de nem látszik rajta annyira, és fiatalabb pasi már nem jut neki, esetleg nézelődj köztük.
2021. febr. 8. 08:50
 6/9 anonim válasza:
nem cs
2021. febr. 8. 21:16
 7/9 A kérdező kommentje:
Vera: épp küldtem volna a választ, amikor eltűntél, na ez most mi…?
2021. febr. 10. 08:55
 8/9 anonim válasza:
Na megtaláltad a Õ-t?
2021. febr. 10. 08:57
 9/9 A kérdező kommentje:
Valaki írt, majd amikor válaszoltam volna, törölte a postáját. Biztos túl soká vártam.
2021. febr. 10. 08:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!