Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Tinder zsenik: Kik láthatják...

Tinder zsenik: Kik láthatják így a profilomat?

Figyelt kérdés

23 éves lány vagyok. A tinderemen jelenleg az van beállítva, hogy heteró lány vagyok és fiúkat mutasson.

Meg tudom azt csinálni, hogy lássam a lányokat is az applikációban, úgy hogy ne jelenjek meg nekik a kártyapakliban (azt látom, hogy van konkréten ilyen opció, hogy a kártyapakliban ne jelenjek meg. Ekkor gondolom se lánynál, se fiúnál nem leszek benne).

Köszi a válaszokat! :)



2021. febr. 10. 17:32
 1/4 anonim válasza:
Igen ez így van
2021. febr. 10. 18:03
 2/4 anonim válasza:
Ezt nem tudod sajnos megcsinálni, ha kiveszed magad, akkor senki sem fog látni, és te sem a többieket.
2021. febr. 11. 14:05
 3/4 anonim válasza:
Ha láthatatlanba teszed magad, akkor te se fogod látni a lányokat. Ez csak ugy kivitelezheto, ha téged is látnak a tobbiek. MIndenkinek egyenlo feltételei vannak.
2021. febr. 11. 16:50
 4/4 anonim válasza:

Igen, ha te látsz másokat, akkor ők is láthatnak téged.

Én azt tudom javasolni, hogy állítsd át egy rövid időre, húzz mindenkit balra, és állítsd vissza.

Egy 10-15 perc alatt sok profilt meg lehet nézni, de valószínűleg nem sokan látnak téged.

2021. febr. 11. 19:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!