Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Lányok valaki ismerkedni?

Lányok valaki ismerkedni?

Figyelt kérdés
jó lenne valaki akivel tudnék beszélgetni, ismerkedni kicsit :D 20/F

2021. febr. 12. 00:07
 1/8 anonim válasza:
Dobj egy témát, érdeklődési kört! ;)
2021. febr. 12. 00:12
 2/8 anonim válasza:

Első vagyok, ezt írta a kérdező privátban, röviden: kérdezte, hogy szeretek-e szabadban sétálni, városban csatangolni, étterembe menni vagy csak tv előtt ülni?


érdeklődésnek pedig: hadsereg, technikák, számítógépezés, edzés, sütés-főzés esetenként filmnézés de az ritka.


Ide tévedt lányka

2021. febr. 12. 00:37
 3/8 anonim válasza:

Ide tévedt lánykák, ez alapján el tudjátok dönteni, hogy akartok-e vele beszélni.


Üdv! :D Sok sikert! :D

2021. febr. 12. 00:37
 4/8 anonim válasza:
hol laksz?
2021. febr. 13. 00:49
 5/8 anonim válasza:
Az ország melyik felével szeretnél beszélni vagy az mindegy?
2021. febr. 13. 20:40
 6/8 anonim válasza:
Budapest és környéke írhat nekem 24/F :)
2021. febr. 13. 21:09
 7/8 anonim válasza:
Nem lehetne a fogalmazással bővíteni a hobbidat? Sokat lendítene a színvonaladon, mert jelenleg enyhén szólva is siralmas. Olvasd vissza, nem kell sok belátás, hogy megértsd.
2021. febr. 16. 09:22
 8/8 anonim válasza:

#7 vagyok, a here már írt is nekem, hogy ha részegen jobbat tudok, akkor... és különben is már törölte a kérdést. :D

Egyébként józanon se sokkal jobb, de lehet, hogy kapok egy újabb levelet, hogy másnapos volt, vagy megint részeg... Vagy milyen elmeállapotban leledzik éppen, nem tudom, de nem is érdekel.

2021. febr. 17. 08:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!