Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Sikerült már itt 40 évesen...

Sikerült már itt 40 évesen valakinek normális párt találnia innen?

Figyelt kérdés

Ámbár sztem nem normális aki itt ismerkedik sztem.

Velem együtt!🤣🤣

A lányom ajánlotta ezt az oldalt.😁



2021. febr. 13. 21:32
1 2
 1/12 anonim válasza:
Nem,itt csak szexkapcsolatok jönnek létre.
2021. febr. 13. 21:38
 2/12 anonim válasza:
Szerintem innen még senki nem talált párt. Ide csak trollkodni meg mások nyomorán röhögni járnak az emberek, köztük én is.Ezekre viszont nagyon jó. Személytelen az egész, nehéz így bármivel is felkelteni a másik fél érdeklődését.Ha netalántán mégis sikerülne akkor pedig az illető pár levélváltás után eltűnik mert nem éri meg neki az a pár perc az életéből amíg megfogalmaz egy válaszüzenetet egy vadidegennek. Lehet hogy mégis belefutsz egy olyanba akivel akár még jól el is tudtok beszélgetni, van közös érdeklődés, de kiderül hogy az ország másik végén lakik az illető. Vagy ha eljut odáig a dolog, hogy képcsere akkor nem tetszetek egymásnak mert kiderül hogy nagyon másmilyen embert képzeltetek a szavak mögé. De ha esetleg ezen sem bukik meg a sztori akkor is lehet hogy a személyes találkozásnál egyszerűen nem lesz meg a szikra, nem lesz kémia. Ezt egy személyes ismerkedésnél az első pillanatban levágod és nem kell ennyi fölösleges kört lefutni. De ki tudja, hátha pont neked összejön majd valami. Végül is a lottó ötöst is elviszi valaki.
2021. febr. 13. 21:56
 3/12 anonim válasza:
40 evesen nem, de 41 evesen igen
2021. febr. 13. 22:04
 4/12 A kérdező kommentje:

Hát drága 2-es ez igen kimerítő és pontos tájékoztatás volt!😉

De összeszedem a gondolataimat es felteszek ide valamit, hátha, ahogy írtad, megnyerem a lottó 5-öst!😁🤔

Szép estét.

2021. febr. 13. 22:15
 5/12 anonim válasza:

Férfiként próbálkoztam itt ismerkedni.

De ez az oldal egy gyűjtő. A dugni akaró férfiak és a depressziós - vagy szimplán elmebeteg nők gyűjtőhelye.

Szóval, itt a párkeresés reménytelen...

2021. febr. 13. 22:52
 6/12 A kérdező kommentje:

5#

Huha

2021. febr. 13. 22:59
 7/12 anonim válasza:
Itt ismertem meg a feleségemet. Akkor én 39, ő pedig 31 éves volt.
2021. febr. 14. 07:02
 8/12 anonim válasza:

5-ös, még próbálom besorolni magam, hogy depressziós, vagy elmebeteg vagyok. Azt hiszem, inkább az utóbbi. Dehát ki akar normális lenni??

Amúgy szerintem azért nehezebb itt ismerkedni, mint egy társkereső oldalon, mert ott jó esetben látsz egy fényképet is, és jó esetben egyedülálló a delikvens és nagyjából be lehet lőni, hogy honnan ír. Itt viszont lehet valaki szimpatikus a szövege alapján, viszont a fene tudja hogy néz ki, van e párja, és hol van.

40/N és elmebeteg (talán)

2021. febr. 14. 08:46
 9/12 anonim válasza:
Lehet. Csak mindenhez két ember kell. Te mit tudsz nyújtani? Az esetek 90+%-ában itt bukik el a dolog. A másik oldal is 90+%-osan defektes.
2021. febr. 14. 09:11
 10/12 anonim válasza:

Miért ne lenne rá esély?Kb annyi mint bármelyik társkeresőn. Az a korosztály amiben ismerkednél - ha Hozzád hasonló korú nőben gondolkodsz- nem törvényszerű,hogy ide csak trollkodni és kritizálni jár. Számtalan történetet olvashatunk itt amiből kitűnik,hogy teljesen rendben van az illető, esetleg akadt olyan nehézség az életében amire úgy gondolta,hogy itt kap választ/megerősítést/eltántorítást.

Nem is törvényszerű,hogy ismerkedési szándékkal ír olyan aki egyébként ha úgy adódna szívesen ismerkedne. Csak járj nyitott szemmel, olvass a sorok közt, és írj rá arra aki Neked szimpatikus. De ne "sztem nem normális" verzióval..és ne vigyor szmájli sorozattal..mert azt kevésbé hiszem,hogy nyerő.

2021. febr. 14. 17:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!