Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Melyikek a legmegbízhatóbb...

Asdfgh26 kérdése:

Melyikek a legmegbízhatóbb internetes társkereső oldalak?

Figyelt kérdés
Most a pandémia alatt nem nagyon van lehetőség élőben ismerkedni és gondoltam adok egy esélyt az internetesnek, csak annyi ilyen oldal van és érdekel,hogy melyik vált be eddig nektek.
2021. febr. 19. 08:41
1 2
 1/13 anonim válasza:

tematikus? célirányos? szűrős?


ki vagy, s mit keresel?

2021. febr. 19. 08:42
 2/13 anonim válasza:
Randivonal, Párom, Első találkozás. Mindháromnál van lehetőség előfizetés nélkül is írni, persze nem mindegyiknél mindig. Egyébként pedig a megbízhatóság nem az oldal, hanem a felhasználó függvénye. Neked kell látnod, ki kamu és ki nem. Ki az, aki vélhetően fog válaszolni, és ki az, aki csak egónövesztés miatt van fenn.
2021. febr. 19. 08:50
 3/13 A kérdező kommentje:
Nem és régió szűréses érdekelne, meg estleg a kor is jó lenne. Egyébként fiu vagyok és lányokkal ismerkednék
2021. febr. 19. 08:55
 4/13 A kérdező kommentje:
#2. Köszi. Azt, hogy az embereken múlik azt tudom csak azt gondoltam, hogy vannak oldalak ahol többen vannak akik ismerkednének mint akik csak egónövesztés miatt vannak.
2021. febr. 19. 09:03
 5/13 anonim válasza:
az összes ilyen oldal szutyok, ne várj tőlük túl sokat
2021. febr. 19. 09:18
 6/13 anonim válasza:
Mindegyik sz@r. A nők a neten még jobban válogatnak mint élőben. Bár lehet h most a járvány miatt javult a helyzet.
2021. febr. 19. 09:30
 7/13 anonim válasza:
Valószínű aki ajánl valami konkrét oldalt, hogy az a legjobb, az az esetek nagy többségében azért mondja ezt, mert ő ott ismerte meg a párját. De ettől még nem biztos, hogy te is pont ott ismernéd meg a tiédet. Többet érdemes egyszerre használni, és olyat, ami fizetős tagság nélkül is normálisan használható. Sok ilyen van, egy Google kereséssel megtalálhatod őket.
2021. febr. 19. 09:32
 8/13 anonim válasza:
Tinderen ismerkedtem meg párommal. Nagyon sok szelektálás után de sikerült megtalálnunk egymást. Hamarosan egy éve együtt leszünk
2021. febr. 19. 09:34
 9/13 anonim válasza:
Am ja az a legjobb ha sokat hasznalsz egyszerre, ugy nagyobb az eselyed. De a legfontosabb hogy tudd is kivel erdemes ismerkedni.
2021. febr. 19. 12:10
 10/13 Pécs-pécs válasza:

A társkereső oldalakon pár éve is nehéz volt ismerkedni, most meg még szarabbak lettek. Az anoním társkeresőkre, már csak a legalja nők járnak. Amelyik nőnek megvan mind a 2 keze mind a 2 lába, azok már nem anoním oldalakon vannak, hanem a most divatos, közösségi oldalakon pózerkednek, és azt élvezik, hogy minden fényképükre 100 férfi csorgatja a nyálát. Olyan normális kinézetű nőt nem fogsz találni, aki anoním oldalon, fénykép nélkül azt várja hogy rá íirjanak a férfiak. 1000 nagyobb önbizalom fröccs egy nönek, ha a fényképeire írogatnak a férfiak, és ország világ látja, hogy az ő képére 400 vagy 500 kanos férfi indult rá. Abba semmi mutogatni való, dicsekvésre méltó dolog nincs hogy egy anoním oldalon rá írt egy férfi.

Ez van a nők 80%-a kirakati divat majom lett.

A maradék 20%-ból kell keresgetned, ha normáli nőt akarsz. De azt amaradék 20%-otnem a neten fogod megtalálni, hanem a való életben.

2021. febr. 24. 12:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!