Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Leszbikus lányokkal komoly...

Leszbikus lányokkal komoly kapcsolat?

Figyelt kérdés

Szeretnék egy szintén leszbikus lánnyal komoly kapcsolatot létrehozni, de eddigi ismerkedéseim nem sikerültek fényesen.

Sokszor az illető faképnél hagy, hiába írok neki és ő látja is de arra se méltat, hogy vissza írjon, kamu profilok, pasik szóval kezdem feladni.

Pedig nagyon szeretnék már egy komoly kapcsolatot egy hozzám hasonló gondolkodású lánnyal aki esetleg szerény, értelmesen lehet vele beszélni, ő is meghallgat, nem riad vissza a szextől és nem szexmániás.

Badoo, tinder, facebook egyéb mind megvolt és feladom szinte, élőben meg nem is próbálkozok, mert sokszor nem tudom mit lépjek, az vagy nem az.

Itt hátha azért könnyebb találni, tudom sok a troll de azért akadnak normálisak is.

Aki esetleg kedvet kapott hozzá, dobjon egy privátot vagy akár ide és megnézzük a dolgot.



2021. febr. 21. 08:34
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

9:és szerintem nem vétettem annyi hibát hogy ezen fenn akadjon valakinek a szeme.

meg itt szerintem nem ez a legfontosabb!

2021. febr. 21. 11:01
 12/19 anonim válasza:
Egy másik lánnyal már nagyon kő, papír, OLLÓZNÁL mi?😂😂
2021. febr. 21. 11:02
 13/19 A kérdező kommentje:
12?
2021. febr. 21. 11:02
 14/19 anonim válasza:

13-as az egy szexpóz.. 😅 (az "OLLÓZÁS")


Amúgy vannak melegbárok, viszont persze ebben a helyzetben sajnos az picit felejtős, majd ha kinyitnak akkor esetleg sikerülhet ott találnod valakit.


Eddig a társkeresőkön mi miatt nem működött senkit se találnod?

2021. febr. 21. 11:27
 15/19 anonim válasza:

+ nem tudom, hogy ezt a kérdést is te írtad-e ki, de ha nem akkor hátha egymásra találtok:


https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__leszbikussag__10..

2021. febr. 21. 11:34
 16/19 anonim válasza:

Igen, ez csak a gyakori, ami nem társkereső.

Mióta lett az?

Egyébként a képcsere alapvető, hisz senki nem akar találkozni olyannal, aki nem tetszik neki. Már 20 éve a chat.hu-n is az volt a legelső dolog a "Honnan? Korod?" után.

2021. febr. 21. 11:36
 17/19 anonim válasza:

16. Konkrétan ki van írva, hogy ismerkedés rovat, úgyhogy valamilyen szinten a társkereső is...


Kérdező: pedig élőben szerintem jobb lenne próbálkoznod, barátnőm is minden párjával úgy ismerkedett meg, valahogy neki se ment soha a neten.

De kitartást!

2021. febr. 21. 14:05
 18/19 anonim válasza:

Van remény! Van csak én vagyok szerencsés...


Már csak azért mert itt sikerült beszélgetést kialakítanom egy lánnyal. Tényleg az. Szóval vannak normálisak is.


Btw én vagyok vak vagy ebben hol a hiba? A kérdező írásában. Ha ez rossz akkor én olyat látok naponta hogy a magyar tanár sikítva rohanna el, dobálva a helyesírási könyvet mint a keresztet xD


Amúgy minél szélesebb a határ, annál nagyobb a "kínálat". Értem hogy -/+ 3 év beleférjen, meg a többi. Persze, ha valami nem fér bele engedd el, de szélesítsd a kört ha eddig nem tetted.


Élőben tényleg kérdéses mert néhány lány/nőnél belefér a barátságba a kézfogás, ölelkezés, derék fogás. Ismerek ilyet, osztálytársam meg odakiabálta, bár nem túl hangosan hogy leszbi. Hát..

2021. febr. 21. 14:13
 19/19 anonim válasza:

Szia. Én is leszbikus vagyok én is komoly kapcsolatot szeretnék.

Írj privátba s meg próbálhatjuk.


26/L

2021. márc. 8. 22:14
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!