Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Fiús lányok, van kedvetek...

Fiús lányok, van kedvetek ismerkedni?🥺

Figyelt kérdés

Én egy 17 éves, leszbikus lány vagyok.

Versenyszerűen teniszezek és egy erős gimiben tanulok. Nem nagyon van időm ismerkedni, és sajnos nehezebb is, mintha hetero lennék..


Amit egy emberben szeretek a közhelyeken (hűséges, vicces, megértő stb.) kívül, hogy odafigyel magára. Ezt nem csak arra értem, hogy sportol és figyel a kajára, hanem, hogy lelkileg komolyan veszi magát, és figyel a jelekre. Tehát fontosnak tartom az érzelmi intelligenciát. Allergiás vagyok arra, ha valaki nem ír helyesen..


Külsővel kapcsolatban, mivel szexuálisan nem mozgatnak meg a lányos lányok, így mindenképpen kicsit markánsabbat/ fiúsabbat keresek. És a másik elengedhetetlen dolog az az, hogy hozzám hasonlóan legyen sportos. Nem kell világbajnoknak lenni, csak tudjunk együtt edzeni például. Volt egyszer egy olyan kapcsolatom, amikor a másik fél otthon punnyadó típus volt, és nem tudtuk összeegyeztetni az életünket.. Persze én is szeretek otthon pihenni, filmezni, de nem 0-24-ben. Én meghalok mozgás nélkül, szeretnék a párommal is edzeni, világot látni, utazni stb.


Magamról annyit, hogy egy végtelenül akaratos és vidám személyiség vagyok. Szeretek előre tervezni, de mégsem vagyok egy rugalmatlan savanyú káposzta. Én mindent elviselek és nyitott vagyok. :D Mivel sok minden érdekel, sok mindenről lehet velem beszélgetni. Azt gondolom, hogy elég toleráns és megbízható ember vagyok. Élénk a fantáziám, ami sok szempontból előnyös..khm..khm😝

Hangulatingadozásban mindenkit és mindent felül múlok. haha


Nehezen engedek bárkit is a bizalmam körébe, de, ha egyszer valakit megszeretek, akkor érte bármit, bármikor! Elég szenvedélyes tudok lenni..


Külsőmről: 170 cm, 60 kg, barna haj, szem. Én elég nőies vagyok, viszont nem sminkelek és igyekszem természetes maradni.


Ofc nem vagyok tökéletes, de igyekszem a legjobb formámat hozni! :))


A kor nálam nem nagyon számít.. Mert akit megszeretek, azt úgyis megszeretem a korával együtt, és kész.. 😌


Nagyon szívesen olvasok, az enyémhez hasonlóan, hosszabb bemutatkozásokat is, úgyhogy ne fogjátok vissza magatokat! 😜


,,A külső megfog, a belső megtart.”



2021. febr. 25. 01:58
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:

Amit elfelejtettem írni, de mégis fontos, hogy természetesen nem csak nekem lehetnek elvárásaim. Én elfogadom, ha a másik félnek is vannak, és amiben tudok és egészséges (mind mentálisan, mind fizikailag) is, hajlandó vagyok változtatni. Viszont úgy gondolom, hogy nagyon drasztikusan nincs értelme mássá tenni partnerünket, különben elveszítjük a hitelességünket.

Egy bizonyos határokon belül én hajlandó vagyok alkalmazkodni, és szerintem kell is egy picit egy egészséges kapcsolathoz.

2021. febr. 25. 02:09
 2/16 anonim válasza:
Edzeni, sport, egészség. Csak három szó, ami gyakran előfordult e sorokban. Olyan, mintha edzőtársat keresnél. Tényleg a saját ideológiaiádat akarod a partneredre is ráerőltetni? Azért ezen három "dolgon" kívül is sok minden van. De már látom a jövőd, kicsit olyan drámai. Mert akik így keresnek társat maguknak, azok nemhogy a való életben, de itt sem fogják megtalálni. Ámbár legyen szerencséd. Egy mini sztori. A középsuliban rengetegen keresték a tutit, ellenben mára már mindenki lehorgonyozott valaki mellett, olyasvalaki mellett, akit korábban el sem tudott volna képzelni partnernek. Akik meg ragaszkodtak elveikhez, azok a mai napig egyedül maradtak.
2021. febr. 25. 05:11
 3/16 anonim válasza:

Az ilyet sosem értettem😅

Ha valaki leszbikus akkor miért egy fiúsan viselkedő/öltözködő lány kell neki ha ő elvileg a lányokhoz vonzódik😅

2021. febr. 25. 07:09
 4/16 anonim válasza:
Lánynak ugyan nem vagyok lány, de baromi szimpatikusnak tűnsz ezalapján a bemutatkozó alapján :D
2021. febr. 25. 07:37
 5/16 anonim válasza:

Egyébként messze értelmesebben ír, mint a nála sokkal idősebbek, de rossz a platform. Ez sose társkereső volt, inkább trollgyűjtő a néhány normális kérdés/válasz között.

Mondjuk a többi helyen meg nem regelhet 18 éven aluli, vagy nehéz szűrni a sok állatot. De akkor sem itt keresnék, mert itt csak lehúzzák az embert.

2021. febr. 25. 07:46
 6/16 A kérdező kommentje:

2: Egy bizonyos szint felett, ne menj egy bizonyos szint alá! :)) Attól még, hogy mások lemondtak az elveikről, én ne haragudj, nem fogok, még a te kedvedért SEM! :b


3: És egy fiúsan viselkedő lány már nem is számít lánynak? Vagy hogy kellene ezt elképzelni? :)

2021. febr. 25. 08:00
 7/16 anonim válasza:

#6

Olyan mintha azt mondanám hogy fideszes vagyok de közben meg az ellenzékkel szimpatizálok.


Vagy hogyha macskát akarok venni akkor nem egy kutyásan viselkedő macskát keresek.

2021. febr. 25. 08:11
 8/16 A kérdező kommentje:

7: Ez olyan, mintha azt mondanám, hogy kutyát keresek, de csak vizslát. És te elkezdenéd írogatni, hogy ,,De miért csak vizsla??" A fiús lány ugyanúgy lány, a vizsla pedig ugyanúgy kutya.

(Bocsi emberek, hogy a vizslához hasonlítottalak titeket! haha)

2021. febr. 25. 08:16
 9/16 anonim válasza:
Darkraven neked mi bajod van? Ennyire fáj, hogy nem fog lecummantani a kérdező? 😂
2021. febr. 25. 08:49
 10/16 anonim válasza:

#8

Ez inkább olyan hogy kutyából van vizsla, tacskó, puli.


Lányból meg magas szőke hajú, alacsony barna hajú, telt zöld szemű stb..

De mind1. Legyen neked igazad és sok szerencsét :3

2021. febr. 25. 11:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!