Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Volt már veletek olyan, hogy...

Volt már veletek olyan, hogy belenéztetek valaki szemébe és olyan érzésetek volt mintha mindig is ismertétek volna egymást?

Figyelt kérdés
Mitől lehet ez? És ha volt veletek ilyen mi lett a dolog vége? Ha sokáig kerülgetitek egymást egyszer csak "robban a bomba" vagy elmúlik?
2021. márc. 2. 23:55
 1/7 anonim válasza:

Volt.

De mivel másik országban, messze lakik, semmi nem lett sajnos. Pedig kölcsönös volt. Azóta se tapasztaltam ilyet és valszeg soha nem is fogok.

Egyhamar nem fog elmúlni szerintem, ha kerülgetitek egymást. Ha ő is ezt érzi (úgyis látod rajta), próbálkozz be. Használd ki, ha már közel van!

2021. márc. 3. 00:21
 2/7 anonim válasza:
Ilyen még nem.De a szemezéssel kapcsolatban,olyan már volt hogy egymás szemébe néztünk,és azt hittem hogy ő az igazi.Együtt is voltunk,de nem túl sokáig.És olyan is volt már férfi,akinek belenéztem a szemébe és egyből megéreztem a rosszat,pedig szimpatikusan viselkedett,össze is haverkodtunk,lakott is nálunk amikor pucolós volt,egyszer megvágta a kezemet késsel,egyszer pedig a torkomnak szorította,egy kicsit el is húzta.Onnantól kezdve rettegtem tőle,és szóltam apámnak,mivel én nem mertem,hogy dobja ki,de ő is bevolt tőle darelva rendesen.Szerencsémre később lebukott és elvitték.Fogalmam sincs,hogy ezt miért írtam le,köze sincs a kérdéshez,de mostmár mindegy,itthagyom.
2021. márc. 3. 00:57
 3/7 anonim válasza:
Volt nekem is ilyen. Nagyon messze lakik, ezért nem is tartottuk komolynak, de mai napig beszélünk pár szót. Nea napján. De én még mindig úgy érzek, mint mikor meg ismertem.
2021. márc. 3. 02:05
 4/7 anonim válasza:

Volt egy külföldi lánnyal. Lakótarsam volt egy darabig, nehezen tudtunk kommunikálni. Nem is tetszett nem is volt szimpi meg utaltam a szitut, hogy románokkal kell együtt élnem. Nem voltam bunkó vele próbáltam jófej lenni, nem volt senki akit ismert volna csak a szülei, és sokat logtunk együtt főztünk, boltba mentünk ilyesmi. De mindig is kicsit nyűg ék éreztem a dolgot. Mígnem egyszer volt egy pillanat amikor beszélgettünk egyszer csak rámmosolygott egymás szemébe néztünk és minden megváltozott. Teljesen ledőlt az a hamis kép amit róla gondoltam, és sokkal közelebb éreztem magamhoz. Soha nem felejtem el azt az egy percet.

Ott mintha a lelkünk összekapcsolódott volna, és hihetetlen de ehhez nem kellett más mint egy pillantás és egy mosoly 🙂

Később jó barátok lettünk, noha soha nem jöttünk össze. Sajnos elköltözött de a mai napig beszélgetünk.

2021. márc. 3. 02:25
 5/7 anonim válasza:
Volt ilyen. Csak nem jó helyen és nem jó időben, aztán a plándémiában szépen elmúlt a dilog.
2021. márc. 3. 06:47
 6/7 anonim válasza:
Volt. Nem lett semmi sem, mert úgy alakítom mindig, hogy ne legyen semmi sem. Félelmetes érzés kissé. Szerintem ez inkább azon múlik, mennyire ismered ki a másikat a cselekedetei alapján. (F)
2021. márc. 3. 07:04
 7/7 anonim válasza:
Volt.Első pillantásra magával ragadott,aztán évekig tartó kapcsolat lett belőle,aminek sajnos nem olyan rég vége lett.(remélem hogy nem végervényesen).
2021. márc. 20. 11:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!