Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Vannak itt sportos nők?

Vannak itt sportos nők?

Figyelt kérdés
Most nem a soványakra gondolok, hanem akik szoktak (legalábbis a karantén előtt) legalább heti 2 szer sportolni. Nekik megfigyeléseim szerint nagyon szép alakjuk van, akkor is ha nem vékonyak ^_^

2021. márc. 3. 01:38
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

Szerintem nem érdemes beleírni, mert akkor meg az lesz a baj.


Nem egy zsíroshajú, kispöcsű, kopaszodó, alacsony, hasas zsírJóska vagyok. Ha így lenne, akkor nem egészségesen feszes testű, lányt keresnék, de legalábbis nem ingyen.


Csak szólok, hogy napi 40 perc mozgás mindenkinek kell (üzemorvos mondta). Innen indul az egészséges életmód.

2021. márc. 3. 09:35
 12/19 anonim válasza:
#11-es: szóval széphajú, nagykukacú (vagyis szerinted nagykukakacú), sűrű hajkoronájú, magas sovány Jóska vagy hatalmas egoval?
2021. márc. 3. 09:40
 13/19 A kérdező kommentje:
Te csak végletekben tudsz gondolkodni, vagy szándékosan provokálsz? (Nem tudom melyik rosszabb)
2021. márc. 3. 09:52
 14/19 anonim válasza:
24 éves vagyok és rendszeresen edzek.
2021. márc. 3. 13:11
 15/19 anonim válasza:
2es vagyok nem sanyarú a szőlő. Csak én sportos, 175 magas lány vagyok, így hülyén néznék ki egy 175-180cm alatti nem kigyúrt pasival. Valamint hetente 3szor járok terembe(persze covid miatt most nem) Valamint kétnaponta reggel futok(10-15km kedvtől függően). Nem szeretnék olyan pasit akivel ezeket nem lehet csinálni.
2021. márc. 3. 16:24
 16/19 A kérdező kommentje:
Oké, értem. Incel vagy: aki ki van gyúrva, az nem fog veled 10-15km-t futni. Én sem.
2021. márc. 3. 16:39
 17/19 anonim válasza:
Kérdező, de pl az exem kigyúrt és rendszeresen futott velem. Sőt félmaratonoztunk is együtt. Bár igaz ő nem egy felpumpált izomagy volt.
2021. márc. 3. 17:45
 18/19 A kérdező kommentje:

Szóval legyek kigyúrt aki tőled akar valamit, de kicsit több izom van rajta, mint Ropi-bohócon, akkor (irigységből) már a felpumpált tévképzettel kell illetni?


Hogy lehet felpumpálni egy izmot? Elárulod?

2021. márc. 3. 18:21
 19/19 anonim válasza:
Én sokat sportolok, nem jönnék össze semmi pénzért olyannal, aki még sétálni is lusta! :)
2021. márc. 3. 20:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!