Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Van itt számomra egy társ?

Van itt számomra egy társ?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Viki vagyok, 23 éves. Elég jól nézek ki, és sportos fiút képzelnék el magam mellett ideális társnak. Nincs kedvem szórakozni, meg öregemberekkel diskurálni. És nem kérek olyan üziket, ahol mutogassátok a nemi szerveiteket. Nem hiszem el, hogy nincs az egész világon normális férfi. Ha meg van, akkor jó lenne ha felvenné velem a kapcsolatot. Anyámmal élek, az is minden nap szekál, hogy találjak már végre valakit magam mellé. Dolgozom, szakács vagyok.

2021. márc. 3. 09:14
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/71 anonim válasza:
Hol a kép? Valaki meg tudná mutani? Kiváncsi vagyok. :-D
2021. márc. 3. 11:07
 22/71 anonim válasza:
A kérdésre válaszolva van itt számodra társ biztosan. Csak nem így kéne hozzáállni. Kellene egy kis önkritika, hogy talán mégsem nézel ki olyan jól. Nem mondom, hogy förmedvény, az én véleményem szerint egy picivel az átlag alatt, de nekem pont jó lennél. Igaz, hogy én olyan ocsmány vagyok, hogy arra nincsenek szavak, szóval mint ahogy általában az összes többi nőnek, neked sem jönnék be. Ilyenekkel van a baj, hogy a sok incel az egekig dícséri az olyan nőket is mint te, arra számítva, hogy majd így lehet esélye nálad/nálatok. Nagyon igaz, amit egyszer olvastam, hogy A nőt azért szeretik, aki; viszont a férfiakat azért amit nyújtani tudnak.
2021. márc. 3. 11:08
 23/71 anonim válasza:
Inkább ne legyél kíváncsi!!!!! :)
2021. márc. 3. 11:09
 24/71 anonim válasza:
Köszönöm szépen a képet. :-)
2021. márc. 3. 11:11
 25/71 anonim válasza:
nem tudjátok, Bred Pitt épp szabad? mert szerintem Vikinek jó lenne
2021. márc. 3. 11:11
 26/71 anonim válasza:
Hát, nincsen akkora baj a lánnyal, csak éppen a kiírása nem nagyon van köszönő viszonyban sem a képpel. Másképp kellene magát eladnia.
2021. márc. 3. 11:12
 27/71 anonim válasza:
Nekem is küldjétem már el a képet légyszi :)
2021. márc. 3. 11:13
 28/71 anonim válasza:
Szerintem ezt a kérdést vki más tette fel a lány nevében.
2021. márc. 3. 11:13
 29/71 anonim válasza:
Nekem is kell a kép!
2021. márc. 3. 11:13
 30/71 anonim válasza:
Szerintem ezt a kérdést valaki más tette fel a lány nevében. Egy nagyon jóindulatú ember.
2021. márc. 3. 11:16
1 2 3 4 5 6 7 8

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!