Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Lányok, nektek mi a véleményet...

Lányok, nektek mi a véleményetek, tetszik nem tetszik, hogy egy fiúnak van-e tetoválása mennyi hol stb ?

Figyelt kérdés

2021. márc. 5. 17:52
A kérdező szavazást indított:
Nem zavar, elvagyok velük nekem is van.
Nem zavar de ha lehet akkor inkább ne legyen.
Ne legyen(ek) nem tetszenek.
Egyenesen oda vagyok értük én is szeretnék.
33 szavazat
 1/8 anonim válasza:
A tetoválás proli dolog, mint a fülkarika meg a pörköltszafttal összekenet asszonyverő trikó.
2021. márc. 5. 18:14
 2/8 anonim válasza:
Nekem tetszenek a tetoválások. Persze nem az egész testen, de karon / alkaron / kézfejen (ott látható a legjobban) bejön. Arcon is jól mutat, bár kevés embernek való oda.
2021. márc. 5. 23:41
 3/8 Manócska1 válasza:
nem tetszenek,de ha egy kicsi méretű van az még elmegy
2021. márc. 6. 15:45
 4/8 anonim válasza:
Attól függ, milyen tetoválásról beszélünk. Ha egy/pár kisebb, ízléses tetkója van normális helyeken, amiket eltakarhat, egyáltalán nem zavar. Viszont ha szét van varrva, főleg ízléstelen módon, az önmagában kizáró ok az ismerkedésre.
2021. márc. 6. 16:04
 5/8 anonim válasza:
Nekem egyedül csak az arc tetkók nem jönnek be, viszont a többi jól néz ki.
2021. márc. 6. 16:33
 6/8 anonim válasza:
Én az ilyet annyira nem szeretem. Jó, oké egy kicsi még elmegy. A fültágítót, orrkarikat utálom. Nekem sincs, és nem is lesz, ugyanez a tetkóval..
2021. márc. 7. 13:33
 7/8 anonim válasza:

Hogyha van komolyabb jelentese, szepen van kivitelezve akkor semmi gondom vele sot. Egy eres/izmos karon szexi is lehet. Alkalron kivul mashol viszont nem tudok elkepzelni tetovalast.

A baratomnak is az alkarjanak belso felen van, jol all neki

2021. márc. 8. 19:19
 8/8 anonim válasza:

En nagyon szeretem oket, bar azert szepen legyenek megcsinalva

Lehet egesz testen/vagy csak par helyen mindegy hol vagy mennyi😅

2021. márc. 16. 10:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!