Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Lányok! Ti randiznátok egy 28...

Lányok! Ti randiznátok egy 28 éves Miskolci férfival aki nem szeretne gyereket?

Figyelt kérdés

2021. márc. 6. 10:04
1 2
 1/13 anonim válasza:
Miért fontos a kérdés szempontjából, hogy miskolci?:D
2021. márc. 6. 10:06
 2/13 anonim válasza:

Nem, mert:

1. én szeretnék gyereket.

2. Miskolc és köztem két ország van.

2021. márc. 6. 10:10
 3/13 A kérdező kommentje:
Mert nem mindenkinek fér bele a távolság :)
2021. márc. 6. 10:17
 4/13 anonim válasza:
#2: Akkor mi a hóhérnak kell válaszolni? Ezt sosem értettem, ez nem más, mint feltűnési viszketegség.
2021. márc. 6. 11:46
 5/13 anonim válasza:
#4 Vagy normális válasz arra a kérdésre, hogy randiznánk-e vele. Erre ugyanis kétféle válasz van: igen, nem. Megindokolva. A kettes ezt megtette. Amúgy meg hülye kérdésre hülye válasz. Mit lehet erre mondani? Lehet hogy közel laknak, hasonló korúak és egyik sem akar gyereket. Tehát elviekben randiznának. Gyakorlatilag meg nem ezen múlik, mert az ember olyannal randizna, aki bejön neki, nem? Amíg nem látom, honnan a fenéből tudjam, hogy randiznék-e vele? (Ez elméleti, nem vagyunk egy korosztály)
2021. márc. 6. 11:57
 6/13 anonim válasza:
#5: Ez csak nettó sz*rrágás. Gondolom, a kérdező sem a trollkodó "NeM!"-eket várja. Lehet, hogy szerencsétlen a megfogalmazás, mint eldöntendő kérdés, de ti is jól tudjátok, miért születik meg a kérdés. Evidens, hogy csak olyan írjon, aki hasonló világszemléletű, akire meg rájön a kényszeres nemezhetnék, az lapozzon továbba fenébe. De miért is én húzom fel ezen magam, hiszen nem is az én kérdésem...
2021. márc. 6. 12:02
 7/13 anonim válasza:
Eredetileg a Felnőtt párkapcsolatok kategóriába írta ki, tehát én pl (1-es válaszoló) arra asszociáltam, hogy felmérést végez, hogy az itteni válaszolók közül hányan jönnének össze olyannal, aki nem akar gyereket. Azóta átkerült a helyes kategóriába, így már több értelme van.
2021. márc. 6. 12:05
 8/13 anonim válasza:
Ez elég kevés info,amiből el lehetne dönteni, hogy akar e tőled valaki is randit.
2021. márc. 6. 12:38
 9/13 anonim válasza:
Mé nem akarsz gyereket?
2021. márc. 6. 13:25
 10/13 anonim válasza:
Írj, ha gondolod. 27/N
2021. márc. 6. 14:12
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!