Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Nincs itt egy kedves lány...

Nincs itt egy kedves lány véletlenül? (Főleg nógrád megye környékén, de ha valaki megérdemli, a világ végére is elmegyek érte!)

Figyelt kérdés

Azon gondolkodtam a minap, hogy minden lánynak az igénytelen, macsó, rossz csávók jönnek be? Az utcán főleg csak ilyen párokat látok, ahol a csávó szét van tetoválva meg a fejéről lerí hogy nem veti meg a piát meg a balhét.. Volt egy haverom, akihez feljártam gamelni, meg megittunk egy egy doboz sört, de hányni tudtam volna sokszor attól, hogy mennyire leszarja a környezetét, az ágyneműt nem mosta, heti egyszer takarított, fürdeni is csak hébe hóba szokott, mégis mentek hozzá a csajok egy egy alkalomra..


Itt vagyok én, úgy gondolom, hogy normális vagyok, a kollégáim rendesnek és jófejnek tartanak! Jobban szeretek adni mint kapni, illetve igényes vagyok a környezetemre és a higiéniámra... Nyugodt életet élek, nagyon ritkán iszom alkoholt (havonta kb 2 doboz sör), nem vagyok idegbeteg még gaming közben sem, dolgozom és vannak céljaim.. Mégis a kutyának sem kellek. Nem gondolom hogy unalmas lennék (lehet más igen), jó humorom van. Nem vagyok jóképű (bár megkaptam már hogy nem nézek ki rosszul, de én istenbizony nem hiszem el)!


Nincs egy olyan lány/nő a világon, aki aranyos, kedves és nem a balhés arcokat keresi? Vagy az én sorsom az, hogy egyedül éljek? Persze volt már néhány kapcsolatom, de azon kívül, hogy kihasználták a jószívűségem és a nagylelkűségem, sokra nem mentem velük..


Megállok a saját lábamon, de magányosnak érzem magam, szükségem lenne egy társra, akiben bízhatok, akit szeretgethetek és aki mellett boldog lehetek.


27/F



#ismerkedés #magány #egyedüllét #Tudok főzni #Kedvencem a bolognai spagetti #Meg a pizzát is szeretem
2021. márc. 7. 19:39
 1/10 anonim válasza:
Ha egy 10 évvel fiatalabb lennél, eskü tied lennék!!! 💔
2021. márc. 7. 20:12
 2/10 A kérdező kommentje:
Így semmiképp? 😁
2021. márc. 7. 20:14
 3/10 anonim válasza:
Az igen! Még főzni is tudsz... Kész főnyeremény 💕 Sajnos csak annyit tehetek érted, hogy sok szerencsét kívánok neked. Találd meg álmaid hölgyét 🙂
2021. márc. 7. 20:31
 4/10 A kérdező kommentje:
Ebben érzek némi iróniát! 😅
2021. márc. 7. 20:38
 5/10 anonim válasza:
Én egy Pécsi kedves lány vagyok,ha akarsz írj.
2021. márc. 7. 20:57
 6/10 anonim válasza:
Ez alapján a leírás alapján szerintem is teljesen normális, aranyos vagy, csak bár lennél fiatalabb :D
2021. márc. 8. 12:32
 7/10 anonim válasza:
Azonos korú srác vagyok. Aki fővárosi 19-29 éves humoros, életvidám, kedves ismerkedésre nyitott lány, az nekem írjon. Most ;)
2021. márc. 8. 13:06
 8/10 Szössz*.* válasza:

A való életben hol találhatók ezek a normális férfiak?? :D Akik például nem csak addig gondolják komolyan az elköteleződést, amíg valaki elhiszi, aztán pofára lehet ejteni :(

28/L

2021. márc. 9. 17:34
 9/10 anonim válasza:
Heves megye, 28 éves nő :)
2021. márc. 11. 19:20
 10/10 anonim válasza:

Sziasztok.

Ugyanitt egy 23F is szívesen ismerkedne.

Nógrád és Heves megye jöhet szóba leginkább.

Aki csak barátkozni szeretne attól sem zárkózom el,ha valaki úgy érzi nyugodtan írjon.🙂

2021. máj. 21. 02:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!