Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Miért ilyen a világ?

Miért ilyen a világ?

Figyelt kérdés

22éves srác vagyok.

Volt egy hosszú 5-6éves kapcsolatom...azóta, hogy vége, egyátalán nem megy az ismerkedés....1-2 lány volt akivel többet beszélgettem azóta, viszont egyikből se lett miattam semmi ....

Próbáltam badoot, tindert viszont azok semmire se jók.

Nem találom meg azt a lányt, aki külsőre és belsőre is megmozgatna annyira mint mondjuk a volt barátnőm ...


Akik voltak ebben a helyzetben... Ti, hogy léptetek túl?



( Amugy helyes, sportos, intelligens vagyok, viszont ami volt önbizalmam a volt baratnőm mellett az kezd elszállni)



2020. máj. 25. 00:21
 1/8 anonim válasza:

Egy kérdés, ha nem gond:

Mióta van vége?

Lehet annyi a gond, hogy nem telt el elég idő

2020. máj. 25. 00:24
 2/8 A kérdező kommentje:
Több mint 1éve...szóval már nem friss azért :D
2020. máj. 25. 00:29
 3/8 anonim válasza:

Miért ilyen a világ?


Inkább örülj, hogy volt valakid, van aki már 25 éves és semmi....

2020. máj. 25. 00:36
 4/8 anonim válasza:

1. Vagyok:

Tartod vele a kapcsolatot?

2020. máj. 25. 00:56
 5/8 anonim válasza:
Keresgélj azért neten, meg járj el szórakozni aztán majd egyszer szembejön akit akarsz
2020. máj. 25. 04:39
 6/8 anonim válasza:

Mindenkinél más az az idő ami alatt teljesen túl lesz a volt párján. Nálad lehet hogy több idő kellene, főleg hogy azért már hosszabb ideje voltatok együtt.

Minden párkapcsolatából ha vége van, jobb esetben az ember levonja a konklúziót, megnézi a jó dolgokat, a rosszakat, ezáltal fejlődik az ember, egyre pontosabb képet kap arról, hogy milyen társra is van szüksége, mit vár el egy párkapcsolatban, mit vár el a partnertől és ő maga mit tud nyújtani, neki miben kellene fejlődnie. Ehhez a kialakult képhez, mire ilyen partner találsz idő kell. Ezzel nincs semmi gond, keresgélj tovább, és meg fogod találni a megfelelő lányt magad mellé, csak ne add fel.

2020. máj. 25. 06:18
 7/8 anonim válasza:
Jah és még valami. Ne a volt barátnőd keresd a lányokban, hanem magukat a tulajdonságokat, amik számodra fontosak egy párkapcsolatban.
2020. máj. 25. 06:22
 8/8 anonim válasza:

Teljesen meg tudlak érteni, velem is ez történt - már 2 éve szakítottam az eddigi legnagyobb szerelmemmel és azóta csupa olyan lányt fogok ki, akikkel 1 hónap után vége az egésznek, mert nem ütik meg a nívót. Pedig 2 év alatt már 1367 azon lányok száma, akiknél próbálkoztam (igen, tényleg vagyok annyira kocka, hogy Excelben vezessem a statisztikát, innen tudom a konkrét számot) és még mindig semmi.

Egy előnye viszont mégis van ennek az állapotnak - még soha sem voltam ennyire szabad. Élvezd ki te is, mert lehet, hogy a következő 1367 próbálkozás után te is megtalálod az Igazit!

2020. máj. 25. 22:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!