Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Miért van az hogy ha tetszik...

Miért van az hogy ha tetszik egy lány akkor félős leszek előtte, és nem is nagyon merek vele beszélgetni? Amúgy meg alapvetően más esetben nagyon jól eltudok lenni a lányokkal minden probléma nélkül.

Figyelt kérdés

2021. márc. 7. 21:20
 1/8 anonim válasza:
Nem vagy egyedül.
2021. márc. 7. 21:26
 2/8 anonim válasza:
Ez természetes dolog. Olyankor én is fosok mint a pelikán de ha már megtörik a jég és van egy közös téma szép lassan felenged az ember. Próbálj meg mindenképp kezdeményezni valami beszélgetést még ha nehéz is, hidd el megéri
2021. márc. 7. 21:28
 3/8 anonim válasza:
Írhattok nekem is.
2021. márc. 7. 21:46
 4/8 anonim válasza:
3-as válaszoló,mit???
2021. márc. 7. 21:47
 5/8 A kérdező kommentje:
3 as mit? 2es igen de én nagyon nagyon :(
2021. márc. 7. 22:12
 6/8 anonim válasza:

Erőltesd meg magad, hozz fel bármilyen témát még ha úgy gondolod hogy baromság is mert értékelni fogja hogy legalább próbálkozol. Aki kinevet (mert lesz olyan) az annyit is ér, szar érzés mert mégjobban elveszi az önbizalmad de máshogy nem fog menni, ezeken túl kell lépni.

Sokkal jobb valami idiótaságról beszélgetni mint kukán bámulni magad elé mert az olyan srácoknak a büdös életbe nem fog összejönni egy barátnő

Szóval hajrá, én is ilyen vagyok

2021. márc. 7. 22:36
 7/8 A kérdező kommentje:
Könnyű mondani.. :=(
2021. márc. 8. 21:10
 8/8 Szössz*.* válasza:

Dobj be 1-2 felest előtte.

Nekem nagyon sokat segített, mikor hasonló cipőben jártam, csak a lányos oldalon :D

Manapság, ha látom a másik fél zavarát, igyekszem én is oldani a feszkót, de ehhez már kell egy jobb emberismeret.

A 6os személy válaszával viszont teljesen egyet tudok érteni, akármi téma is jobb mint a némaság. Ha szimpi vagy a lánynak, értékelni fogja!

2021. márc. 9. 17:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!