Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Másnak is ritkán írnak vissza...

Másnak is ritkán írnak vissza a lányok Tinderen?

Figyelt kérdés

Nincs semmi csajozós dumám, inkább próbálok normális lenni, nem látom értelmét, hogy megjátsszuk magunkat 🤷🏼‍♂

18-21es kategória amúgy



2021. márc. 11. 23:18
1 2 3 4
 1/38 anonim válasza:

Hat akkor ideje uninstallalni a Tindert.


Ilyen gyenge (bocsi, de sajnos igaz) jellemzokkel kb 10 000 bol 1 fog visszairni, es az is csak annyit hogy "szia".


Az online dating sajnos ilyen. A noknek jon kb 100 (ha nem tobb) match meg like meg isten tudja mi, azokbol szelektalnak. Es sajnos egy atlagos szemelyiseg meg zero (csajozos) jatek tudassal varhat az ember.

2021. márc. 11. 23:30
 2/38 anonim válasza:

A tinderen levo lanyok 80%a nem keres kapcsolatot, meg csak dugast sem. Jatszik veled egy kicsit, vagy epp vissza sem ír, mert csak a neki tetszoket valasztja ki a rengeteg uzenetbol, de ezekbol sem lesz semmi, mert egyszer csak eltunnek. Egy resze onbizalom noveles miatt vann fenn, a masik reszenek van pasija, de mellette elszorakozik rajtad a baratnoivel, a harmadresze meg ugyan szingli, de ugyanugy röhögni vann fenn.

Es nem vagyok incel, csak egy nő, rengeteg tapasztalattal a nők világáról. :)

2021. márc. 11. 23:33
 3/38 anonim válasza:
Én nő vagyok, de a férjemmel tinderen ismerkedtünk meg. Kb. Ugyanannyi ideje használtuk a tindert, de nekem legalább 20-szor annyi matchem volt, mint neki, pedig jobban megválogattam, hogy kit húzok jobbra, mint ő. És rajtam kívül talán 1 lánnyal beszélt. Bár mi nem tindereztünk hosszú ideig. De az fix, hogy pasiként szívás tud lenni. Viszont itt van mondjuk a mi példánk, hogy azért néhányaknak mégis összejöhet.
2021. márc. 11. 23:50
 4/38 anonim válasza:
Szerintem nem muszáj a csajozós duma. Nem mindenki tucat áru, és vannak olyanok akik tényleg képesek beszélgetni. Persze ehhez azért kell az is, hogy te is képes legyél rá. Tehát, ha egy "Szia, mizu"-nál megáll a tudomány és nem vagy képes fenntartani egy beszélgetést az gáz. Én őszintén mondom, hogy sokkal jobban értékeltem, ha valaki valami különlegesebbel írt rám. A most már párom konkrétan úgy indított, hogy "Szia! 😄 Tudod, hogy hány almát kell megennie egy felnőtt embernek ahhoz, hogy attól meghaljon?", ezen egyszerűen annyit nevettem, hogy komolyan így indított, hogy hihetetlen. De tudod mit? Nagyon tetszett. Pont ezzel fogott meg, hogy nem egy hétköznapi, "szia, mizuval" kezdett. Szerintem ez sem egy csajozós duma, de mégis megfogott vele. :) Szerintem a humort sokan értékelik. Utána sem játszotta meg magát, normális volt és felfogta, hogy én komoly kapcsolatot keresek. Ne adjad fel. Szerintem az, hogy normális vagy és nem játszod meg magad sokkal többet ér és hidd el meg is fogod találni a neked való ugyanilyen normális csajt is, szerintem nem kell egy hatalmas csajozógépnek lenned ahhoz, hogy megfogj valakit. Aki meg nem ír vissza azért nem is kár azt gondolom. Szerintem hatalmas bunkóság, ha már matcheltetek és a férfi rá is ír a csajra, hogy az megnem ír vissza. Annak nem tudom mi az értelme, de sajnos sok ilyen van. De ne kudarcnak fogd fel, nem te tehetsz róla, hogy ilyen fasz valaki.
2021. márc. 12. 00:08
 5/38 anonim válasza:
Nekem sajnos írnak mindig… :(
2021. márc. 12. 00:10
 6/38 anonim válasza:
Nekem nemcsak ritkán,hanem soha nem írnak vissza tinderen.Na mondjuk ez azért is lehet,mert én nem is vagyok fönt.
2021. márc. 12. 01:53
 7/38 anonim válasza:
Nekem soha nem írnak tinderen. Igaz nem is vagyok fenn, mert tudom hogy férfiként semmi értelme nincs. 3-as válaszoló példájának esélye pedig 1:500 000-hez.
2021. márc. 12. 03:00
 8/38 anonim válasza:
Rachel írt
2021. márc. 12. 03:03
 9/38 anonim válasza:
Van esély Tinderen, ha nem úgy nézel ki, mint a mocsári gnóm és nem vidéken laksz.
2021. márc. 12. 05:58
 10/38 anonim válasza:
Én falsi vok
2021. márc. 12. 06:01
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!