Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Tinderen szó nélkül szétváltok...

Tinderen szó nélkül szétváltok vagy azért közlitek, hogy ennyi?

Figyelt kérdés
Melyik jobb, magyarázni egy idegennek hogy bocsi de nem mi leszünk egymásnak az igazi, vagy szó nélkül szétválás ha nem szimpi?

2021. márc. 5. 19:25
1 2
 1/13 anonim válasza:

Hát, akikkel írogattam, azok néha szó nélkül leléptek. A másik opcióhoz inkább én folyamodtam, ha úgy alakult.


20/F

2021. márc. 5. 19:27
 2/13 anonim válasza:
Engem is csak úgy szoktak dobni a nők. Én is ugyanígy teszek. Minek legyek jófej, ha velem is bunkók...
2021. márc. 5. 20:34
 3/13 anonim válasza:

Már bocs, hogy nem pont a kérdésre válaszolok, csak úgy megakadt a szemem a kérdésen, velem élőben bunkók a pasik. Köszönök nekik, a kollégáimnak, majd b.sznak visszaköszönni.

Ezek után mit vársz online, ha élőben is ilyen a másik nem?

2021. márc. 5. 21:00
 4/13 anonim válasza:
Mert nem vagy jó csaj. Ha jó bula lennél, már előre köszönnének a hímek.
2021. márc. 5. 21:03
 5/13 anonim válasza:
Az is igaz... Tényleg nem vagyok jó csaj. De ettől még köszönhetnének.
2021. márc. 5. 21:04
 6/13 anonim válasza:
Fordított esetben is ugyanígy van! A ronda pasinak csesznek visszaköszönni a jó csajok... Vagy motyognak valamit az orruk alatt...
2021. márc. 5. 21:08
 7/13 anonim válasza:
Ha valakivel elkezd az ember csevegni, akkor annak van eleje, miért ne lehetne írni egy kulturált utolsó levelet is?
2021. márc. 5. 21:16
 8/13 anonim válasza:

Én tindert sose használtam, de egyéb netes társkeresőket igen. Mindig megírtam (kulturáltan), ha nem akartam valakivel folytatni az ismerkedést. Olyan viszont volt, hogy erre anyázós választ kaptam.

N

2021. márc. 5. 21:56
 9/13 anonim válasza:
Igen, olykor nálam is ilyen válasz érkezett, pedig teljesen kulturáltan írtam.. F
2021. márc. 5. 22:02
 10/13 anonim válasza:
Ha közlöd is, ha nem olvassa azonnal, akkor a szétválás után úgyse tudja elolvasni.
2021. márc. 6. 11:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!