Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Az érett (40-50es) nőket csak...

Az érett (40-50es) nőket csak szerintem nehéz fiatalként megközelíteni?

Figyelt kérdés

Alapból egy nem túl pozitív társadalmi megítélése van a nagyobb korkülönbségű kapcsolatoknak itthon, ehhez jön h a legtöbb ilyen korú nő vele egykorú pasit keres és sajna a randi appok is főként a fiatalabb korosztály körében ismertebbek. A járvánnyal járó deperszonalizáció miatt pedig még egy pályával messzebbről kell megpróbálni gólt rúgni :D

A covid előtt jóval könnyebb volt bárkit real person megismerni.

25f



2021. márc. 13. 11:25
 1/6 anonim válasza:
Ez mind csak kifogás! Én már levarrtam életem milfjeit. Semmi nehéz nincs a megközelítésükben. Minden nő IGAZI pasit akar, nem egy nyafogó kis szerencsétlent.
2021. márc. 13. 11:31
 2/6 anonim válasza:
Ne akarj ismerkedni pandémia alatt, vészhelyzet van.
2021. márc. 13. 11:33
 3/6 anonim válasza:

Most attól függ mit akarsz.

Ha csak szexet, akkor sima ügy.

Az, hogy ki van írva, hogy "csak komoly kapcsolat meg vele egykorúval", tapasztalatból mondom, hogy semmit nem jelent.


Ha viszont komoly kapcsolatot akarsz, akkor nem egyszerű, de nem is lehetetlen.

2021. márc. 13. 11:38
 4/6 anonim válasza:

Egy 40-es nő nem fog komoly kapcsolatba kezdeni egy 25évessel.

Csak szexre viszont,több esélyed lenne.

2021. márc. 13. 11:54
 5/6 anonim válasza:
Van esély, ha hasonló anyagi helyzetben vagytok és fel tud rád nézni.Tudod úgy kezelni a helyzetet ahogy egy nő elvárná, hogy légy férfi.Akkor még ott van az érdeklődési kör egyezősége az életcélok hasonlósága.Az egymás hülyeségének elfogadása.Valamint az őszinteség kedves hangnemben.Egy embert a hibáival kell szeretni és akkor lehet önmagától megváltozik.
2021. márc. 14. 00:59
 6/6 anonim válasza:
Nem ilyen bonyolult ez. Van olyan nő aki nyitott rá,van aki kevésbé. Aki komoly kapcsolatot keres/ír ki,általában úgyis van. Ez a korosztály inkább erre törekszik mint az alkalmi kapcsolatokra. Kérdező,ismerkedj,látni fogod azonnal ki az aki szívesen veszi a közeledésedet. Bárhol lehet egyébként ilyen kapcsolatot találni,de inkább 27-28 évesen.
2021. márc. 14. 14:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!