Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Tudom, furcsa szempont, de...

Tudom, furcsa szempont, de olyan lánnyal szeretnék barátkozni, ismerkedni, aki szeret oversized stílusban öltözködni. Valaki esetleg? 27/F

Figyelt kérdés

Tehát aki nem a klasszikus, feszülős, csajos öltözködés híve elsősorban, hanem kicsit lazább, alterebb stílusú. Mindig is szimpatikusnak tartottam, ha valaki így öltözködik :)


Budapestiek előnyben, de igazából bárkivel beszélgetek.



2021. márc. 21. 14:56
1 2
 11/15 anonim válasza:

oversized ruhak pipa, de nem alter, az semmifelekeppen se. neutralis szineket kedvelem,meg a koreai divatot, es csak azert kezdtem bovebb ruhakat hordani, mert a szuktol ugy erzem, mintha folytogatnanak, foleg nadrag teren. A szorongasomat csak novelte.

budapest check.

defekt check✅✅✅. 😂😂😂 papirom van rola.

Mire fel ez a felszinesseg amugy? Ennyit er az alter kulso, h egy defektes embert is bevallalsz erte?

2022. okt. 1. 00:58
 12/15 A kérdező kommentje:

Nem írtam olyat, hogy aki oversized stílusban öltözködik, az automatikusan defektes lenne 😄 Egyébként meg nekem is megvannak a magam hülyeségei, engem sem kell félteni.


Nem tartom magam felszínesnek sem. Nem úgy értettem a kérdést, hogy az oversized öltözködésre alapozok egy kapcsolatot vagy csak szimplán egy barátságot. Ez csak egyszerűen egy kis plusz, amit szimpatikusnak szoktam tartani az emberekben. Kiindulópontnak nem rossz, aztán persze eldől, hogy ezen felül is megtaláljuk -e egymással a közös hangot, ha már eleget beszélgettünk, ismerkedtünk.

2022. okt. 1. 01:08
 13/15 anonim válasza:
dagadt nőre vágysz? :D
2023. jan. 9. 16:28
 14/15 anonim válasza:
Néha többet eszem a kelleténél, de hála istennek ez az öltözetemen nem látszik meg.
2023. jan. 10. 06:00
 15/15 anonim válasza:
3 év eltelt, hogy ezt a kérdést kiraktad. Azóta is ez a legfőbb szempontod az ismerkedés terén?
ápr. 10. 14:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!