Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Szepseges Holgyeim ,a 20-25...

Szepseges Holgyeim ,a 20-25 eves korosztalybol kerdeznelek titeket, hogy vane valaki aki ismerkedne egy Kulfoldon elo 28 eves Pasival ?

Figyelt kérdés
Ha igen, dobjatok egy Privat uzit, csereljunk kepet es dumaljunk! U. I. 185 magas vagyok, sportos, kekszemu,laza szakall, es "hosszu" haj! ugynezek ki mint egy film star, csak sajna az a sorozat gyilkos tipus! 😅

2021. márc. 26. 09:37
 81/114 anonim válasza:

Nem oltogatásnak szántam kérdező, bár ez is gyerekes, hogy mindent támadásnak veszel. Egyszerűen leírtam, milyen vagy, és feltettem egy kérdést, ami elől kitértél, és megpróbáltál sértegetni, ami elég gyengére sikerült.


Mivel voltam már 14-17 éves (ki gondolta volna) így nagyjából még emlékszem milyenek. Bár te őket is lekörözöd. Na jelentem inkább a posztod, hogy otthon fáraszd aki kíváncsi rád.

2021. márc. 27. 08:52
 82/114 A kérdező kommentje:
Es en vagyok a gyerekes...te pedig a bolcs, okos felnott, aki szalad es Bejelent.... Koazonom, hogy megtiszteltel jelenleteddel... De kevesbe erdekel, hogy jelentesz e vagy sem, igyanis, ketlem, hogy barmilyen babalyt is megszegtem, vagy serte a forum szabalyzatat a posztom 🤭😅
2021. márc. 27. 08:57
 83/114 A kérdező kommentje:
Szoval, leirom a felet ujra, mert koran van meg es a wc-n ulok.... De kevesbe erdekel, hogy jelentesz, mert ketlem, hogy barmilyen szabalyt, megszegtem, vagy a posztom, sertene a szabalyzatot, nem igazan tartalmaz, serto, es banto kommenteket, illetve tragar szavakat! 🤭😘
2021. márc. 27. 08:59
 84/114 anonim válasza:

"Es en vagyok a gyerekes...te pedig a bolcs, okos felnott"


Igen, meg legalább csajozni is tudok. 😂

2021. márc. 27. 09:03
 85/114 A kérdező kommentje:
Csajozni en is, csak en finynas vagyok es valogatok, DuciRuci csajokkal nwm foglalkozok, pedig a csunyacska lanyok szazassal zsizsegnenek nyuzsognenek rajtam! Es amint feltunt szamodra, En eros ws Dominans szemelyiseg vagyok... Nem tudok mit csinalni egy egyszeru atlagos Novel!
2021. márc. 27. 09:06
 86/114 anonim válasza:
Ha ennyire lenézed a nőket, akkor mutas már magadról képet te oly csodás adonisz
2021. márc. 27. 09:14
 87/114 A kérdező kommentje:
Nem nezem le a Noket! Csak Tudom mit akarok! Es sose voltak csunya Noim....
2021. márc. 27. 09:18
 88/114 anonim válasza:
Srácok ez egy full átlag csávó. 😂
2021. márc. 27. 09:26
 89/114 A kérdező kommentje:
Mert nem lattal, hosszu hajjal, es szakallal! 😘
2021. márc. 27. 09:29
 90/114 A kérdező kommentje:
De Te Kedves Baratom, lehajtott fejjel, osszehuzva magad setalnal el mellettem, ram pillantanise mernel, csak a tavolbol...! 🤭
2021. márc. 27. 09:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!