Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Miért taktikáznak a mai...

Miért taktikáznak a mai nők? Főként a 20as korosztály.

Figyelt kérdés
Online ismerkedek fent, és azt látom hogy ez a taktika a mániájuk.Most direkt nem ír vissza, elérhetlennek teszi magát, vagy játssza a hülyét.Én értem hogy mindenki erre a korosztályra vadászik, de jobb szerintem nyílt lapokkal játszani, nem is értem mire jó ez?

2020. okt. 4. 17:27
 1/7 anonim válasza:
Bocs, de MINEK kellene visszaírnia olyannak, akivel nem akar kapcsolatot?
2020. okt. 4. 17:39
 2/7 A kérdező kommentje:

Igen visszaír 2 nap múlva, de én jókat nevetek csinálják csak ha ez tetszik nekik.:))

Meg van olyan is hogy ő kezdeményez nálam, egész nap kérdezget mindenféléről, aztán eltűnik.Vicces szituk ezek.:D:D

2020. okt. 4. 18:07
 3/7 anonim válasza:

Mert szerintem néha taszító vagy ijesztő tud lenni, ha valaki folyton ír, pl nekem volt egy srác, aki ott lett túl sok, hogy egész nap írogatott, írtam neki valami választ, és még nem is hagyta, hogy befejezzem, amit le akarok írni, de már írta a választ, mindig írtam neki és kb egy percen belül megnézte... Nekem ez túl sok és idegesítő.

Ennél jobb, ha pár óra eltolódással írunk, bár 2 nap kihagyás tényleg nagyon idegesítő/bunkó tud lenni, főleg ha nincs rá valami érdelmes kifogása.

2020. okt. 4. 18:14
 4/7 anonim válasza:
Ők megtehetik, ennyi az egész. Egy átlagos csajra is jut egy rahedli srác, van miből válogatnia.
2020. okt. 4. 21:35
 5/7 anonim válasza:
Ki fogsz ábrándulni, de megírom, mi az igazság. Se a 20, se a 30, se a 40, se az 50 es nők nem fognak vissza írni olyannak, aki kép alapján teljesen esélytelen, bocs. De ezt sokan kikérik maguknak, hogy ha rá írok, mér’ nem ugrik a f.szomra egyből címmel.
2020. okt. 5. 21:27
 6/7 A kérdező kommentje:

De nálam ők írnak rám, aztán felszívódnak.


Akkor hagyjanak békén, ne nyomuljanak, felejtsenek el.

2020. okt. 5. 23:06
 7/7 anonim válasza:
Én erre csak azt tudom mondani, hogy nem online kell ismerkedni.
2020. okt. 20. 19:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!