Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Ha valakit tiltok messengeren,...

Ha valakit tiltok messengeren, miután még utóljára írtam neki, átmegy az utolsó üzenetem?

Figyelt kérdés

2021. márc. 27. 11:11
 1/4 anonim válasza:

Miért ne menne át?

Az már eleve ott van, ha elküldte, és ezután tiltod le.

Mellesleg ha messengeren tiltod, akkor csak az üzenetküldési lehetőséget kapcsolod ki mindkét fél számára.

2021. márc. 27. 11:15
 2/4 anonim válasza:

1. Válaszoló


Igen, ez így van, ahhoz, hogy végleg megszabadulj tőle és tán eltudd felejteni, ahhoz a facebookon kell letiltanod és akkor nem csak üzenetet nem tud küldeni neked, hanem még az adatlapodra se tud rámenni.

2021. márc. 27. 12:07
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi! Azért merült föl, mert az utolsót nem olvasta el, de rájöttem, hogy csak színlelt érdektelenségből.
2021. márc. 28. 11:46
 4/4 anonim válasza:
Attól a legutolsó üzeneted is kézbesítve van számára, ha csak nem ment el az internetkapcsolatod és emiatt picit késett, Te meg azelőtt már tiltottad.
2021. márc. 29. 01:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!