Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Volt már olyan veletek, hogy...

Volt már olyan veletek, hogy elbeszélgettetek egy adott emberrel (az ellenkező nemből) akit nem láttatok még élőben, annyira nem érdekelt, aztán találkoztatok és nagyon felkeltette az érdeklődéseteket?

Figyelt kérdés

2021. márc. 28. 10:24
 1/7 anonim válasza:
igen
2021. márc. 28. 10:31
 2/7 anonim válasza:
Vakrandira nem megyek.
2021. márc. 28. 10:32
 3/7 anonim válasza:
Velem nem volt ilyen, de sosem lehet tudni mit hoz a sors.Ezért is nem szabad elsőre ítélni...
2021. márc. 28. 10:36
 4/7 anonim válasza:
Ha jól értem a beszélgetésben nem fogott meg semmi, aztán megláttad és élőben külsőleg meg vonzónak találod?
2021. márc. 28. 10:44
 5/7 A kérdező kommentje:
Meg szeretném ismerni élőben mindenképpen, de egy online beszélgetésből elő találkozás nélkül, szerintem ha valakit megfog a másik, az maximum a fantázia miatt van. Mármint hogy felruházzuk olyan tulajdonságokkal amiket mi szeretnénk. Csak mégis bizonytalan vagyok, mert utálok lekoptatni valakit ha mégsem jön be😅
2021. márc. 28. 11:21
 6/7 anonim válasza:

Nem feltétlenül.

Bár ez függ attól,hogy valakivel mennyire találod meg a közös hangot.

Ha a beszélgetés nem volt elég,hogy szimpatikus legyen, akkor (csak) külső alapján fogsz dönteni.

Az ilyesmi eleve kudarcra van ítélve.

Igazság szerint még úgy sem egyszerű,ha belső és külső egyaránt vonz.

A legrosszabb eshetőség,ha csak tetszik,de nem tudsz mit kezdeni vele emberileg.(persze,ez csak az én véleményem)

2021. márc. 28. 11:33
 7/7 anonim válasza:
Fordítva volt. Leveleztünk,majd chateltünk. Értelmes,kedves pasi volt. Fotó nélkül is szívesen találkoztam volna Vele ha ismerkedni szerettem volna. Fordítva viszont sosem történt. Ha vki nemigazán jön be a fenntiek után nem adnék esélyt a személyes találkozóra. Lehet,hogy kellemesen csalódnék,de erre kevés esélyt látnék.
2021. márc. 28. 15:43

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!