Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Vannak itt 16-20 éves lányok?

Vannak itt 16-20 éves lányok?

Figyelt kérdés

Illetve, tudom, hogy vannak, nem is ez a kérdés, hanem az, hogy ki szeretne velem levelezni, barátkozni, ismerkedni? :)


Kezd kicsit elegem lenni ebből a karanténos helyzetből, és szeretnék valakit, akivel tudnék rendszeresen beszélgetni, idővel pedig ha jól alakul, akkor máshol folytatni a beszélgetést. :)


Semmilyen rossz szándék nem vezérel, nem vagyok sem pedofil, sem kamus.


Én egy 20 éves fiú vagyok egyébként.


A többit privátban, ha felkeltettem az érdeklődésedet, akkor írj nyugodtan, vagy szólj hozzá, és akkor írok én. :)



#beszélgetés #párkapcsolat #társkeresés #levelezés #20 éves fiú vagyok, csak lányok írjanak, köszi :)
2021. ápr. 4. 20:13
 1/7 anonim válasza:
Vannak de vigyázz mert sok a kamu
2021. ápr. 4. 20:21
 2/7 A kérdező kommentje:

#1


Igen, azt tudom, de olyan sokan gondolom nem fognak tolongani, mert itt inkább a fiúk vannak többen 😄


Mindenesetre egy próbát megér azért.

2021. ápr. 4. 20:24
 3/7 anonim válasza:
melyik város?
2021. ápr. 4. 20:59
 4/7 anonim válasza:
nagyobb eselyed lenne ismizesnel, ha kulcsszavaknal vagy magyarazatnal megadnad a lakohelyed
2021. ápr. 4. 23:26
 5/7 A kérdező kommentje:

#4


Volt már olyan is, de akkor sem jelentkezett 1-2 embernél több. :)

2021. ápr. 4. 23:31
 6/7 anonim válasza:

Nagyon szívesen barátkoznék, rendesnek tűnsz :)

Egy évvel fiatalabb vagyok nálad, remélem nem gond

2021. ápr. 6. 15:19
 7/7 anonim válasza:
Nem értem miért fontos a lakóhely. Ebben a vírushelyzetben úgysem találkozhatunk, levelezni, esetleg videóhívásozni meg a világ bármely pontjáról lehet.
2021. ápr. 6. 19:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!