Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Van itt olyan vegán lány, aki...

Van itt olyan vegán lány, aki szívesen ismerkedne és budapesti?

Figyelt kérdés

22 éves srác vagyok. Szeretem az impulzív embereket, akik mernek másképp gondolkodni és nagyon lelkesednek valami iránt és úgy általában az élet iránt. Szeretem az olyan embereket, akik hosszútávon gondolkodnak, igényesek, nem elégednek meg, törődnek bele, alkusznak meg az elnyomó, kizsákmányoló, korrupt rendszerekkel, hanem inkabb talán túl idealistak, álmodozók is. Az életem során mindig kerestem a fejlődés lehetőségét és a teljesítményben hiszek, persze mindezt úgy, hogy fontos számomra a biztonság, a szeretet, a szabadság és hogy megéljem a pillanatot, az apró örömöket. Mert persze az egész relaitv és illúzió valahol, a lényeg, hogy jól érezzük magunkat, élvezzük es egy belső késztetésünk legyen arra, amit csinálunk. Ebbe hiszek is, hogy maga a tevékenység a lényeg, nem a szerzés, birtoklás, haszon. Hogy el tudj valamiben merülni. Ezért a minimálistább életet szeretem, ahol egymást segítjük és megosztjuk az élményeinket, örülünk a másiknak és nem egyedül kell ezeket a mély és tetőpontokat es a közte lévő hullámzást vagy épp az egyhangubb mindennapokat megelni. Szeretem a művészetet, a komplex, sokrétű, bonyolult alkotasokat, mert olyan árnyaltak, mint az élet maga. A zene a kedvenc művészeti ágam, a progresziv rockot, komolyzenét, kísérleti, jazz zenéket szeretem leginkább. De szeretem a klasszikus drámákat, pld. Arthur Millert, a színházat, filmeket. Sok előadást nézek, vitákat, szerintem gyönyörű ívei vannak az emberi gondolkodásmodnak és egyéniségnek. Hiszek az egyéniségben, tehetségben, de közösségben, építő kapcsolatokban gondolkodok alapvetően. Ami fontos nekem, hogy tudjam irányítani az életem, legalább a döntéseimen keresztül, megmaradjon a morális integritasom. Kész vagyok a kommunikáció segítségével ujrakonstrualni, felulvizsgalni az életem, döntéseim, hogy meglegyen egy ideális kompromisszum,tehát nem az az ember vagyok aki ragaszkodik a rogeszmeihez, a multban el, nem hisz az innovációban,nem nyitott az uj dolgokra, a valtozasokra, a vilag haladasara. Nem szeretem a tömegkulturat, azt, hogy ma már mindent sorozatgyártanak és felhigulnak a dolgok. Nem szeretem, hogy nagyon sokan úgy gondolkodnak, emberről, világról, társadalomról, ami méltatlan, mert romlott és hamis. Érdekel még az erőemelés, a matematika, mert látok bennük egy olyan örökérvenyű szépséget, harmóniát, békét, igazságot, amit az életemben, környezetemben is szívesen látnék. Vegan, esetleg vegetáriánus lányt keresnék, mert én is növényi étrenden vagyok évek óta és fontosnak tartom, hogy valaki hasonló elvek szerint gondolkodjon, mint ami ezekben az ideológiákban megfogalmazódik.


Szerintem ez nagyrészt bemutatja milyen a személyiségem, gondolkodásmódom. Ha valaki úgy érzi, hogy egy rúgóra jár velem az agya, írjon nyugodtan :) és akkor tudunk barátkozni 😀



2021. ápr. 11. 03:35
1 2
 1/13 anonim válasza:
szép önéletrajz, majd értesitjük.
2021. ápr. 11. 04:00
 2/13 anonim válasza:
Motivációs levél. A sajátomat én is kopiztam:)
2021. ápr. 11. 09:05
 3/13 A kérdező kommentje:
Nem másoltam semmit, épp erről beszélek, végtelenül cinikusak az emberek. Jó lenne, ha nem írnátok, amikor nincs tartalma annak, amit írtok, csak rosszindulatú megjegyzés, mert nem erről szól ez a kérdés,nem szeretném ha akadályoznátok abban, hogy betöltse a funkcióját. Én a helytekben elgondolkodnék, mert rövid az élet és nem biztos, hogy azt az értékes időt az interneten lévő jelentektelen, semmitmondasnak kell szentelni :D de ez csak én vagyok, a felszines fecsegés, gyenge humorizalasok, jopofaskodasok sok helyen alapvetések, amihez persze igazodik az ember, mert tartozni akar valahova es nincs olyan erős jelleme, hogy szembemenjen ilyenekkel,nagyobb a félelme a magánytól, mint attól, hogy feladja kicsit a sajat részét.
2021. ápr. 11. 12:27
 4/13 anonim válasza:
Akkor minek jársz ide? Menjél ismerkedni inkább!
2021. ápr. 11. 13:19
 5/13 anonim válasza:
Szófosásod van?
2021. ápr. 11. 13:24
 6/13 A kérdező kommentje:

Nem értem milyen következtetések alapján jutottál erre,hogy ezt megkerdezd. Nem a platformmal, ezzel a fórummal van a baj :D bárhol előfordulhat ez, ez egy jellemző mintázat, az emberek közti kommunikációban. Hova menjek ismerkedni? Minden le van zárva :D meg lehet én itt szeretnék ismerkedni :D


Érdekes ez a szofosas dolog. Az emberek olyan mértékben ellustultak, hogy leirsz egy 5 perc alatt elolvashato szoveget, egy azert eleg komoly temahoz, mert nem cs-re keresek havert, hogy együtt irtsuk a terroristakat, es azonnal felmerul, hogy hú mennyit irtal, mennyit kellett olvasni. Hogy olvasol el így tobbszaz, akár ezer oldalas könyveket, hogy nézel meg tobb oras beszélgetéseket, eloadasokat? Másrészt, ha látod, mennyiségben milyen, minek kezded el olvasni, minek kattintasz rá, miert nem mesz tovább? Arra van időd, hogy egy tartalmatlan panaszkodást vagy kotozkodest leirj, egy olyan problémahoz, ami nem is letezik. Nagyjából ilyen jelentektelen tevekenysegekkel toredezik fel az egesz napunk. De az a szofoso, aki tart egy 2 oras eloadast, ami megvaltoztatja sokak életét mondjuk. Mert egyszerűbb a facebookot görgetni és 500 cikknek a címet, topkommentjeit elovasni, ami összessegeben ugyanannyi csak nem következik belole semmi. Soha nem a tartalmat nézzük. Köss bele abba, hogy szerinted ezt a két mondatot irreleváns volt leirnom. Ha minden a helyén van, hozzaad a témához, miért baj, hogy hosszú? Neked egy mondatod van, de az is felesleges, irreleváns. Nekem az a hosszú es a szofosas. Mert csak beszélsz, de ki tudja miert, mi a celod vele. Pazarlod az időd, energiad. A semmiről egy szó is hosszú.

2021. ápr. 11. 13:49
 7/13 anonim válasza:

"Pazarlod az időd, energiad. A semmiről egy szó is hosszú."


Szép befejezés.

2021. ápr. 11. 14:03
 8/13 anonim válasza:

Nem.

Fiu vagyok

Minek ismerkedsz itt??

2021. ápr. 11. 15:02
 9/13 anonim válasza:
Nice try Mauricio.
2021. ápr. 11. 22:31
 10/13 A kérdező kommentje:

Atyaég, emberek :D sikerült 7 kommentet osszehozni, de vegan lany, ami a kérdés címében benne volt, egyik válaszadó se volt. Minek kattintotok rá, ha, ott van a kikötés a kérdésben? Annyi időtök van, most is tudtam, hogy pár rosszindulatú megjegyzés megint fog érkezni a kis eszmefuttatasomra, nen is tévedtem, mintha bármit befolyásolna, bármi jelentősége, hatása lenne. Komolyan, mint az óvodában :D


Értem, hogy szerinted én beszélek hosszan és te próbálsz ezzel kötözködni. De te olvasod az en irasom, es neked az a par szavad, amit ideirsz, teljesen felesleges, mert nincs célja. Vagy mi a célod? Próbálsz rosszkedvet, fajdalmat okozni masoknak, hogy feltehetoen neked kevesbe fajjon, ami ugye legfeljebb rövidtavon mukodhet, nem megoldas. Ennel lehetnel okosabb es ez a cel baromi alantas es meltatlan, legfeljebb egy élősködő féreg élhet hasonló felfogás szerint, de még neki is nagyobb celjai vannak, mert a tuleleset szolgalja a tettei, mint minden elolenynek. Nekem az a célom, hogy minel jobban atadjam a szempontjaim, szemelyisegem, erdeklodesem, hogy esetleg talaljak valakit. Nem céltalan, felesleges ebből egy szó se. Lehetne jobban, frappansabban, de mindenből van jobb. Amit neked írok talán az, de sajat magaddal ellentetben többre tartalak teged, es probalok rad kicsit hatni, hatha, szeretek emberekkel beszelgetni, megha menthetetlenek is, mert bezarkozoak es cinikusak. Szoval számomra ez se felesleges, legfeljebb egy nem túl jó befeketett energia/haszon, nyereség arányú dolog, de az életben nem lehet minden ilyen hideg szamitas.


Nem csak itt szeretnék ismerkedni, máshol is próbálkozok, probalkoztam. Itt már par emberrel megismerkedtem, volt köztük két hasonló ízlésű lany, egyik vegan is volt, csak távol laktak, úgyhogy maradt a levelezés. Meg tobb emberrel beszéltem, akikkel kizárólag baráti szandekaim voltak, vegyesen fiuk-lanyok, idosebbek stb.. Vannak egeszen kedves emberek, akik nagyon jóleső dolgokat tudnak írni, közvetíteni. Szóval ez erre nem rossz platform. Nyilvan ha több helyre kiirom, nagyobb esellyel talalok. Egyébként járok vegan közösségekbe is, onnan is voltak kapcsolataim, csak én kicsit más lányt keresek, mint akikkel egyelőre ott találkoztam. Errol szól az elet, próbálkozni kell :)

2021. ápr. 12. 00:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!