Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hol lehetne Pesten vega,...

Hol lehetne Pesten vega, vegán, állatbarát lányokkal ismerkedni?

Figyelt kérdés
Tény és való, a vonzalom nem azon múlik, hogy ki mit eszik:) de alapvetően én is ilyen természetű vagyok és úgy gondolom itt lenne az ideje kimondottan ilyen hölgyeket megismerni, ki tudja mi minden lehet belőle:)

2014. márc. 9. 09:25
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Nagyon sehol....

Itt csak húszabálók vannak! :))


Mindenki gyrost, hamburgert, pizzát eszik....

2014. márc. 9. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Vega kajáldában, jógán, vega fesztiválon, meg bárhol a világban. :D Néhány társkeresőn is be lehet állítani hogy vega vagy és azt is keresel.

Bár én azt vettem észre hogy vegetáriánus pasiból nincs túl sok a társkeresőkön. :D Lehet lány több van, nézz körül. :D

2014. márc. 9. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Én enm eszem húst sőt még paleozom is és szeretem a kutyákat. 30/n
2014. márc. 9. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:
Yoga, meditációs központok,vega kajáldák, kineziologushoz járók, napfényes fesztiválon.
2014. márc. 9. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
34%

egy rakás ilyen van, sőt a nők közt szerintem is több az ilyen. legalább is én többel tlaálkoztam. midnenhol, élőben, fórumokon, közösségi és társkereső. vega étterem szerintem is jó ötlet, illetve buddhisták közt esélyes még. akiket szintén nehéz találni.

igazából adja magát ez egész téma, kicsit bénának hangzol.

2014. márc. 9. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Köszi a tanácsokat!

Hm ez érdekel, mi miatt hangzom bénának?

2014. márc. 9. 14:55
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Sok ezzel kapcsolatos csoport és oldal van Facebookon.
2014. márc. 9. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

úgy értem, hogy vannak vega éttermek, internetes közösségek, meg a nők kb fele imádja a kutyákatmacskákat. akkor ott vanank az állatvédő csoportok.


[link]

puff neki, első találat vega társkereső oldal.

2014. márc. 9. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Állstvédő csoport!! zseniális ötlet!:) köszi, ez soha nem jutott volna eszembe


Kösz a linket is, de az első találat, a vegaclub.hu sajnos teljesen "elnéptelenedett" mára, de talán lesz még másik.:)

2014. márc. 9. 17:39
 10/17 anonim ***** válasza:
0%

de volt ott étterem meg fórum is.


szóval ehhez tehetség kell. persze lehet, hogy most használod az internetet először, és nem tudod mi az a kereső, de nem hiszem. sajnos ez a tapasztalatom a vegák többségéről, hogy kicsit buták. ettől persze lehetsz jószándékú ember.


és kötelességemnek érzem a tájékoztatást: a májad max 5 évig tárolja a b12t, ha pár éve lettél vega, kezdj el kiegészítőt szedni, lehet, egy b komplex sem árt. főleg, ha sportolsz is. bár nem hiszem. illetve a túlzott szénhidrátfogyasztás hízlal, és nem tesz egészségesebbé.

ezek a leggyakoribb hibák.

2014. márc. 9. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!