Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Olyan lányokkal ismerkednék...

Olyan lányokkal ismerkednék akik beszélnek idegen nyelvet és engem is megtanítanának.Vannak itt?

Figyelt kérdés
Meg kéne tanulnom egy idegen nyelvet legalább,de lányoktól.Ha rám szánnának legalább heti két órát az jó lenne🙂

2021. ápr. 14. 12:42
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Azt nem mondtam hogy úgy képzelem hogyha jó idő van akkor kint a természetben tanulnánk a lánnyal.
2021. ápr. 14. 12:45
 2/18 anonim válasza:
Franciat?🤣
2021. ápr. 14. 12:48
 3/18 A kérdező kommentje:
2 például🙂Vagy angol,holland,német is jó🙂
2021. ápr. 14. 12:52
 4/18 anonim válasza:
Very sus.
2021. ápr. 14. 13:28
 5/18 anonim válasza:
kor, nem, mennyit fizetnél érte? Azért ingyen nyelvet tanítani csak a két szép szemedért elég gyanús.
2021. ápr. 14. 13:30
 6/18 anonim válasza:

A hangsúly a lányokon van😁😂😇

A franciásnak megy a pacsi🖐️


Egyébként nem szemétkedni akarok, de...

Ha elkezdenél nyelvet tanulni egy magyar lánnyal, akivel tudsz magyarul beszélni, és még vonzó is, az nem terelné el a gondolataidat? Plusz kint a természetben még ezer féle zavaró tényező van. Tudnál a nyelvtanulásra koncentrálni úgy?

Ha minden képpen csinos lányokhoz szeretnéd kötni a nyelvtanulást, akkor azt javaslom keress magadnak külföldi barátnőt. Úgy lesz motivációd is hozza... Gondolom érted.


Ja, most abból indultam ki, hogy a lányok jönnek be neked, szóval, ha nem így van, akkor hagyd figyelmen kívül amit írtam.

2021. ápr. 14. 13:37
 7/18 anonim válasza:
Nekem is írhatnak gyönyörűszép lányok, akik ingyen tartanának magánórákat nekem, sőt legjobb lenne, ha még ők fizetnének nekem. Szigorúan barátilag, de akár több is lesz belőle, az se baj.
2021. ápr. 14. 13:38
 8/18 anonim válasza:
Hetes, a csődőr.
2021. ápr. 14. 13:40
 9/18 anonim válasza:
Szerintem próbálj meg külföldi lányokkal, külföldi oldalakon chatelni, az hatékonyabb
2021. ápr. 14. 14:03
 10/18 anonim válasza:

Miért ez a sok f@szkodás?


Én anno úgy tanultam nyelvet hogy külföldiekkel chateltem. Lányokkal is (fuuuuj)

Sokat segített. Meg persze kellemest a hasznossal ;)

2021. ápr. 14. 14:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!