Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Nincs bátorságom idegen...

Nincs bátorságom idegen lányokat megszólítani. Hogyan legyen így barátnőm?

Figyelt kérdés

Meg után azt sem tudom hogyan kell ismerkedni, mert még sosem volt barátnőm.

Meg sok lány nem is örülne szerintem ha leszólítaná egy fiú. Meg a legtöbb lánynak van barátja.


2020. jún. 27. 11:55
 1/8 anonim válasza:
Neten ismerkedj akkor.
2020. jún. 27. 12:01
 2/8 anonim válasza:
Próbálkozz először egy kocsmában, mikor már ittál kicsit. Csak hogy le tudd szarni a dolgokat. Egy idő után megszokod és akkor nem idegeskedsz.
2020. jún. 27. 12:23
 3/8 anonim válasza:
Ismerkedni kell lányokkal, nem egyből barátnőt keresni. Ha beszélgetek, úgyis kiderül lehet-e ezek után több is, mint beszélgetés.
2020. jún. 27. 12:35
 4/8 anonim válasza:

Tippelek!


30 éves vagy, ugye?

2020. jún. 27. 12:36
 5/8 anonim válasza:

Én úgy csináltam, hogy fokozatosan... először idősebb néniket szólítottam le, mennyi az idő?..merre van ez meg az stb.Aztán csúnyább lányokat, hogy de jó vagy, milyen jól áll ez a karkötő stb.Ééés utána már jöttek a sorban a közepes és a top 10 es csajok.Fontos a testbeszéd.Azt hogy mit mondasz nem számít, csak a hogyan.Egyenesen állsz, közepes terpeszben,végig a szemébe nézel.És mondhatsz bármit, a lényeg hogy kezd el és megy minden magától.Ne legyen 2-3 percnél hosszabb a társalgás,lezárod azzal hogy számkérés, majd beszélünk, örültem szia.

31F

2020. jún. 27. 13:19
 6/8 anonim válasza:

Gyakorolj utcakérdésekkel megszólítva...Szia, megtudnád mondani, hol van xy utca?

Így megszokod a megszólítást, aztán legközelebb megkéred, kísérjen is már el egy darabig, ha van kedve, ideje...bla, bla...

2020. jún. 27. 19:36
 7/8 anonim válasza:
Szerintem a humor az, ami mindent megold meg a sok mosolygás. Ha eltudod hinni,hogy megtudod csinálni elképzeled a legrosszabb és a legjobb szituációt ami történhet és egy hétre rá mi fog történi,ha ezt megteszed. Ha valami olyasmivel jönne a oda a srác,hogy szia unatkoztam aztán láttam, hogy te is nem akarunk most együtt unatkozni. Aztán elkezd egy témát ami pont kapcsolódik a helyzethez vagy csak érdeklődik (nem ilyenre gondolok hogy mi a kedvenc színed hanem pl kire vársz?,sokat jársz erre?).
2020. jún. 27. 22:26
 8/8 anonim válasza:
Persze,ezt se biztos,hogy mindenki értékelné. Benne van a pakliban hogy a csaj bunkó vagy nincs humorérzéke esetleg butus. Ilyenkor csak nevetni kell majd arrébb sétálni. Az is lehet, hogy siet dolga van. De ha megsem próbálja az ember sose tudod meg mi sülhetet volna ki
2020. jún. 27. 22:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!