Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Mennyire megbízható a Jaumo...

Mennyire megbízható a Jaumo oldal? Előfizessek rajta?

Figyelt kérdés
Nagyon sok likeom van, szerintetek megéri előfizetni egy hónapra? Valaki fizetett már elő?
2021. ápr. 14. 20:05
 1/7 anonim válasza:

Lol az 1 kamu oldal 😂😂😂


A profilok kb 95% FAKE

2021. ápr. 14. 20:10
 2/7 A kérdező kommentje:

igen?

nekem is van egy ilyen sejtésem xd

2021. ápr. 14. 20:12
 3/7 anonim válasza:
Persze , azok generált fake profilok. Sok hülye bedől neki és előfizet ,:) te ne legyel az. Koltsd masra azt a penzt
2021. ápr. 14. 20:14
 4/7 anonim válasza:

Szerintem amennyiben teheted, inkább töröld a jelenlegi zsamó profilodat is.

Fölösleges a prémium zsamó!

2021. ápr. 14. 20:16
 5/7 A kérdező kommentje:
törlöm akkor,ha ennyire kamu
2021. ápr. 14. 20:16
 6/7 anonim válasza:
Én használtam anno. Ott ismerkedtem meg egy thai nővel. Már ötödik éve járunk össze hétvégenként.
2022. márc. 5. 04:52
 7/7 anonim válasza:

Nem drága, de:

- Amint fizettem, kiderült, hogy a meglevő többször tíz kedvelés majd' mind használhatatlan. Túl messze van, akár >100 km, vagy víziló-mammut-tank keverék.

- A fizetés után, jön egy push a kedvelésről, fél óra múlva megnézném, hát törölt profil. Ez tucatjával.

- A fizetés után, jön egy push a kedvelésről, fél óra múlva megnézném, hát külföldi. Ez is tucatjával.

Fene elhiszi, hogy ez nem informatikai úton megvalósított csalás.

És a tipikus dolgok, amiket más hasonló appokról mások is írnak. 20-ból 19 "kérés elutasítva", kórosan kövérek, csak üzengetni akaró egófejlesztők, trükkösen pénzt akarók.

febr. 18. 15:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!