Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hogyan lehet kicselezni a...

Hogyan lehet kicselezni a lázmérőt?

Figyelt kérdés
Holnap nem akarok suliba menni,ezért arra gondoltam,hogy lázat tettetek valahogy.De hogy lehet azt megcsinálni,hogy a lázmérő úgy is lázat mutasson,ha nem vagyok az.(higanyos lázmérőről van szó)
2020. jan. 27. 12:09
 1/5 anonim ***** válasza:

Keress pár követ, kb. ökölnyi méretűeket. Beteszed a sütőbe, 220 fokon 20 percig melegíted. Remekül tartják a hőt, és fokozatosan adják le, ezt tudod kihasználni. Fogsz egy követ, belemártod egy kis zsírba, és óvatosan felhelyezed a se.ggedbe. Aztán még párat. Közben ellenőrizd, hogy mikor éri el a tested a megfelelő hőmérsékletet. 42 fok felett nem túl hihető, hogy nem csak szimulálsz, 37 fokkal meg még mehetsz suliba.

Sok sikert!

2020. jan. 27. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Láng.
2020. jan. 27. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Higanyosnál elég megdörgölni a végét .
2020. jan. 27. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
hogy érted,hogy megdörgölöd?
2020. jan. 27. 13:50
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is sok mindent nem akarok.
2020. jan. 27. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!