Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » 30 év körüli/feletti nők!...

30 év körüli/feletti nők! Bejönnek a tini srácok?😏

Figyelt kérdés
Tini alatt 18 év körülire gondoltam

2021. ápr. 21. 23:29
 21/92 anonim válasza:
30 feletti nőként taszítanak az éretlen kis takonypócok.
2021. ápr. 22. 12:01
 22/92 Tepfal válasza:
Nem. Egyszerűen nem vagyunk egy 18 éves emberrel egy szellemi színvonalon, egy életszakaszban, stb. Nekem ez olyan lenne, mintha egy gyerekkel lennék (a saját 18 éves önmagamra is így tekintek, noha akkor nagyon nem így gondoltam). Sem a tini szégyellősséget, sem az indokolatlan önbizalmat, naivitást nem tudom már hosszú távon elviselni, egyszerűen idegesít. Még futó kalandként is kerülném, mert túl nagy a kockázata, hogy majd utána érzelmileg ápolnom kell, hiszen még "gyerek", felelős vagyok érte. Ez nekem nem hiányzik és nem is vonz semennyire.
2021. ápr. 22. 12:10
 23/92 anonim válasza:
privátban elküldöd a korod?
2021. ápr. 22. 16:07
 24/92 anonim válasza:
Külsőre igen, bejönnek, csak sajnos komolytalanok:/
2021. ápr. 22. 19:16
 25/92 anonim válasza:
#23-nak: "Tini alatt 18 év körülire gondoltam"
2021. ápr. 22. 19:19
 26/92 anonim válasza:

18 év körül sokan már eltartják magukat. Van sok éretlen 18 éves, de ne gondolja senki hogy a 30 évesek minden esetben érettebbek. Ismerek olyan férfit és nőt 40-50 között akik nem tudják eltartani magukat magas fizetés mellett sem.

Nem azt mondom hogy nem lesznek érettebbek az emberek idővel, de egy lineáris függvény helyett, inkább egy gyökfügvenyhez kéne hasonlítani a szellemi fejlődést, ami 20 után már csak minimálisan nő.

Az még egy másik bullshit, hogy a nők előbb érnek szellemileg. Testileg lehet előbb érnek, de a szellemi érés függ a neveléstől, intelligenciátol, tapasztalatoktol, stb...

Úgyhogy ezekre hivatkozni gyenge érv.

Sokkal ütősebb érv, hogy más a célja, más életkorban az embereknek. Aki 18 az gyakrabban továbbtanul, vagy elkezdi építeni a karrierjét. Ellenben 30 év körül jobb esetben már van egy sikeres karrierje és a családalapításon gondolkozik. Ha egy nő eljutott erre a szintre, hogy már van karrierje és szeretne családot, nem fog foglalkozni egy olyan sráccal, akinek még nincs stabil fizetése/háza/autója. Úgyhogy részben az anyagiaktol is függ.


Egyébként amit a 22es valoszolo leirt, mint tulajdonságokat, az is ugyanúgy jelen van az idősebbeknél. Ez egyén függő, nem pedig korfüggő.

És ha valaki még ezután sem hinné el hogy a 30 felettiek is lehetnek éretlenek, olvassa vissza miket írtak ide páran.

2021. ápr. 23. 03:15
 27/92 Tepfal válasza:

#26: 22-es vagyok, nem értek egyet veled teljesen, persze ez nem is gond :)

Nyilván óriási különbségek vannak ember és ember között, és ezek sokkal nagyobbak lehetnek, mint bármilyen életkori különbség, ezt aláírom. Semmilyen korosztályból nem "jöhetne bárki", mindenhol erős a válogatás.


Nekem viszont nem azt jelenti az érettség, hogy eltartja-e magát valaki, sokkal inkább olyasmire gondoltam, hogy mik azok a témák, mélyebb kérdések, amik foglalkoztatják, mi az, amiben tapasztalat alapján van véleménye. Egy 18 éves szinte semmit nem tapasztalt a világból, mert nem volt rá ideje még. Erre az időszakra szerintem a legjellemzőbb az önkeresés, a saját határok, saját ízlés, saját kapcsolatos, saját életmód kialakítása, ami egy nagyon fontos lépés, én mégis már olyan emberrel szeretnék együtt lenni, aki ezeket a kérdéseket lerendezte magában, van önismerete, van magabiztossága, ezért képes kiállni. Aláírom, hogy nem minden felnőtt ember sem jut el ide, viszont eg 18 éves felé nem is érezném fairnek kommunikálni, hogy ezt látom problémának a kapcsolatunkkal, hiszen ez az ő életkorában természetes és fontos folyamat.

2021. ápr. 23. 11:55
 28/92 anonim válasza:

#26 vagyok

A saját ízlésben annyiban egyetértek, hogy fiatalabb korban könnyen befolyásolnak a sztárok. És azt gondolják, hogy aki szőke hajú az a tuti, mert az hasonlít xy-ra. De ha valaki fiatal korában is távol áll a mainstream szennytől, akkor ennyi idős korára már kialakulnak ezek a dolgok.

A saját határukat nem tudom miért ne lehetne ennyi idősen kiismerni.

Az életmodban is egyetértek. Egy csóró egyetemista valószínűleg nem fog éttermekben járogatni hetente,viszont ugyanaz az ember diplomával már megteheti, úgyhogy ez nem emberenként függ csak. De azért ismerjük be, ha kiderülne, hogy a kérdező az Apple résztulajdonosa, aki havonta 30 millát hazavisz, egyből több lenne a jelentkező.

2021. ápr. 23. 15:41
 29/92 Tepfal válasza:
#28: Lehet, hogy én nem tudok elvonatkoztatni a saját tapasztalataimtól :D Nálam az volt, hogy én 18 évesen meg voltam róla győződve, hogy én érett vagyok, ilyen típus vagyok, mindig is ilyen típus voltam, mások is ezt gondolták rólam. Ennek ellenére 18 és 25 éves korom között annyit változott, érett még a személyiségem, kiállásom, hogy az akkori önmagam már gyereknek látom. 18 évesen nem tudtál volna semmivel meggyőzni, hogy ez így lesz. És szerintem ez a 18 éves korosztály nagyrészével így van. Nyilván nem azt mondom, hogy 100%, hogy nincs olyan 18 éves, akivel "egy szinten" lennék, de szerintem mondjuk 1 millióból egy, ami kevés ahhoz, hogy azt mondjam rá, hogy bármennyire is bejönnek a tini srácok.
2021. ápr. 23. 16:15
 30/92 anonim válasza:
Nem.
2021. ápr. 28. 08:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!