Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Fiúk titeket zavarna ha egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk titeket zavarna ha egy harmadik fél is bejönne a kapcsolatba?

Figyelt kérdés

Megpróbálom röviden és velősen leírni:

Szóval van nekem egy barátnőm akit röviditsünk A.-nak. A. biszexuális én pedig heteró vagyok. Egyik nap beszélgettünk és elmondta, hogy nem volt még nővel, ezért ha esély adódna erre ő szívesen elfogadná, de fél attól, hogy én mit reagálok majd erre, én pedig bele egyeztem, engem nem zavarna ha lefeküdne egy csajjal. Nahát ezt elmeséltem a legjobb spanomnak is aki teljesen kiakadt, hogy hogyan engedhetek még ilyet. Véleményem szerint, az oké, ha néha-néha lefekszik egy csajjal. palival én sem szeretném, hogy megtegye, ahogy azt sem, hogy minden hétvégén menjen nőzni vagy azt sem, hogy többször csinálja egy ugyan azon nővel (tehát pl évikével 3 hetente lefekszik), engem ez így nem zavarna, főleg ha nem lenne rendszeres, ráadásként azt se várom el tőle, hogy úgymond viszonozza a "szívességemet" (nem mintha az lenne), hogy én is lefeküdhessek mással, tehát nem akarom tőle elvárni, hogy megengedje, hogy én is mással szeretkezzek. Szerintetek normális, hogy engem nem zavar, vagy a spanomnak van igaza?



2020. aug. 29. 09:11
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Szóval megengednéd neki, hogy egyszer kipróbálja lánnyal?
2020. aug. 29. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Akár többször is. Csak ne mindennapi tevékenység legyen🤷🏻‍♀️
2020. aug. 29. 09:24
 3/20 A kérdező kommentje:
Volt már barátnője csak nem feküdtek még le. Nem feküdt le még csajjal.
2020. aug. 29. 09:25
 4/20 anonim ***** válasza:
94%
Csak aztán nehogy annyira élvezze a dolgot, hogy végül inkább dob téged.
2020. aug. 29. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
40%
Ez nekem nem tetszik, de nem azért, mert te engednéd, hanem mert hogy "nem örülnél, ha pasival tenné", azaz a nők közötti kapcsolatot kevesebbnek érzed, mintha fiúval csinálná. És az, hogy te meg örülnél, ha ő is engedné neked, hogy lefeküdj másokkal (akik lányok), miközben te nem engednéd neki fiúval, az fura. Most vagy engedd félre...., vagy ne. De ne felezd le. Attól, hogy bi, nem feltétlen tesz különbséget a két nem között ilyen téren.
2020. aug. 29. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
79%

Majd belészeret, és téged kidob.

Hülye vagy.

2020. aug. 29. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Nem várnám el, hogy engedje, hogy mással lefeküdjek, ez a lényeg. Másrészt pont ezért nem engednék neki állandó partnert, mert akkor esélyes, hogy kiszeret belőlem vagy bármi
2020. aug. 29. 11:21
 8/20 anonim ***** válasza:
86%
Figyelj, egy alkalom még nem akkora kísértés, de ha te többször megengednéd neki, úgy már esélyes...
2020. aug. 29. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
55%
A spanod túl féltékeny szerintem. Ez, ahogy engednéd egész korrekt szerintem. Azok akik azt írják, hogy majd úgy is dob, mert esetleg jobban bejön neki a punci, azok nem tudják, ha igazán szeret valakit az ember, akkor nem hagyja ott csak azért mert 1x-2x jobb a szex egy nővel.
2020. aug. 29. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
És ha a hátad mögött jár majd nőkhöz? Attól, hogy te "nem engeded" hogy szeretőt tartson, az nem jelenti, hogy nem fog
2020. aug. 29. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!