Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Mi a baj velem?

Mi a baj velem?

Figyelt kérdés

Meleg srác vagyok. Túlzás nélkül gyerekkorom óta komoly kapcsolatra "férjre", együttélős szerelmi kapcsolatra vágytam volna.

Társkeresőn nem találtam soha senkit, aki passzolt volna, az vagy messze volt, vagy más gond volt vele, vagy szimplán én nem kellettem neki.

Közben a komoly szándékú melegek eltűntek, és csak pár huszonéves ilyen még, de hozzájuk meg már öreg vagyok... De a melegek 90% -a eleve nem is vehető komolyan, kalandot keres, nem kötelezőik el, stb.


Szóval az a lényeg az, hogy beletörődtem, hogy egyedül kell leélnem az életemet, és nem is gondoltam, hogy másként is lehet, hogy változott ilyen értelemben a világ Magyarországon, mert én csak a negatívumok erősödését láttam inkább a meleg társkereső tendenciájában is, és az elfogadottságban is.


De itt meg néha olyan kérdéseket olvasok, amik mintha egy másik univerzumból származnának, és totál magától értetődően kezelik, alapállapotként, hogy egy meleg pár együtt él, mint a házasok, és ebből az alapszituból jönnek a kérdések.


És nem értem, hogy ha ma már Magyarországon ez ennyire így van, akkor hol vannak az ilyen melegek, hol lehet őket megismerni?


Homofóbok kíméljenek, van elég bajom nélkületek is ;)



2021. ápr. 23. 00:41
 1/9 A kérdező kommentje:
32F vagyok
2021. ápr. 23. 00:46
 2/9 anonim válasza:

Hogy mi a baj veled? Nekem egy dolog ragadta meg a szememet a szövegedben: "aki passzolt volna, az vagy messze volt, vagy más gond volt vele"

Hát figyu, mi pl 260 km-re lakunk egymástól a párommal. Szerintem ez rohadt sok, és nincs is kilátásunk arra, hogy ez belátható időn belül megváltozzon. Mégis csináljuk, és keressük a megoldást. Szerintem ez a hozzáállás eredményesebb, mint sorolni, hogy ki miért nem felel meg. Olyat soha nem fogsz találni, aki tökéletes! És ez független az orientációdtól, ami ma Magyaro-n sajnos tényleg nincs széles körben elfogadva. (Mondom ezt hetero nőként, de a baráti körömben vannak leszbikus lányok és meleg fiú is.)

2021. ápr. 23. 01:26
 3/9 A kérdező kommentje:

Nem vagyok kapcsolatfüggő. Igenis vannak szempontok, ami alapján eldöntöm, hogy megfelel-e valaki, vagy sem, mert totál más életfelfogással, értékrenddel, életvitellel, érdeklődési körrel nem lehet megalapozni egy hosszútávú kapcsolatot.

Vannak tevékenységek, amiket a szabadidőmben csinálni szeretnék a párommal, kultúrprogramok, sport, stb. Egy kockával, mondjuk, hogyan passzolnánk?

Én nem akarok olyan kapcsolatot, ami arról szól, hogy este szexelünk egyet, mint a nyulak, különben meg két mondatot nem tudunk beszélni, mert nincs közös témánk. Sok melegnek ennyi elég, de ez csak társas magány!

A távkapcsolat pedig nem az én műfajom, se az utazgatást nem szeretem, se megoldani kényelmesen nem tudnám. Nem mellesleg heti másfél napot együtt tölteni a hetet meg külön, az nagyon messze van egy igazi együtt élős kapcsolattól, amire vágynék.

2021. ápr. 23. 01:35
 4/9 anonim válasza:
Tehát akkor megvan a megoldás: Veled van a baj.
2021. ápr. 23. 02:47
 5/9 anonim válasza:

Sajnos a melegek nagy resze kb 90% csak kurni akar

Azert vagyok enis egyedul


38 F

2021. ápr. 23. 05:36
 6/9 anonim válasza:
ha ez vigasztal téged, heteroként sem jobb a helyzet. Sajnos lejjebb kell adni az igényekből, ha az ember pár akar magának. Aztán akik ezt nem tudják meglépni, azoknak marad a magány.:(
2021. ápr. 23. 06:18
 7/9 anonim válasza:
Társkeresőn nehéz ismerkedni. Élőben próbálj.
2021. ápr. 23. 09:45
 8/9 anonim válasza:
Nézd, a heterókhoz képest sokkal kevesebb az esélyed, ez ugye azért van, mert kevesebb a világon a homoszexuális. Plusz a homoszexuálisok nagyrésze nem vállalja fel, hogy ő homoszexuális. Ha te tényleg "az igazira" vársz, kompromisszumok nélkül, akkor szinte borítékolható, hogy egyedül maradsz.
2021. ápr. 23. 10:09
 9/9 anonim válasza:
Cuki.
2021. máj. 7. 21:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!