Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak? Csak szórakozik...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Csak szórakozik velem🥺?

Figyelt kérdés

Pénteken rá írtam egy lányra,hogy szivesen megismerném persze ezt kreatívabban megfoggalmazva tök jól elbeszélgetünk


szombaton én kerestem megint jól elbeszélgetünk


vasárnap meg ő engem beszélgetünk minden jó volt

Én fell hivtam és kinyomot azt írta ,hogy most családi ebéd van ezt elfogadtam megértetem kértem,hogy hivjon mikór rá ér és azt írta ,hogy talán..


Hétfön én írtam nőnap alkalmából és,hogy egy talira ivitáljam és ebbe belle ment!

Hétvégere lett leszervezve én szerdára akartam de sok leckéje van ezért lett am szombatra szervezve a tali

Fell hívtam írta hogy neki most órája van ezért nm tudunk beszélni írtam neki hivjon amikor neki jó írta rendben..nm hivot és nem is írt..


Szerdán én írtam rá rákerdezrwm hogy hivás de megint tanúlt és egy kicsit fura,hogy talizni akar de hivásozni nem akar..


Ma vagy is csütőrtökön idópontot válttotam mert nem volt jó az első..azt írta ,hogy akkor is jó ma már nem kérdezem meg tőle hogy hivásozunk e meg szentem nem is fogok rá írni max a randi után


2021. márc. 11. 18:32
1 2 3 4 5
 1/42 A kérdező kommentje:
Nem tünik olyan lánynak aki szorakozna fiukal mert írta hogy neki ez új stb de akkor is fura egy kicsit..nincsen azzal baj ha tanúl mert az kell is de kicsit fura,hogy talizni akkar egy szinte idegen fiúval de hivásozni nem akkar
2021. márc. 11. 18:34
 2/42 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem kíváncsi rád, de pont mivel nem ismerkedett még ilyen módon korábban, lehet kicsit gyors neki ez a tempó.


A billentyűzet mögött mégis nagyobb biztonságban érezheted magad, mint egy telefonbeszélgetés során, amikor rögötön kell reagálnod valamire, míg a gép mögött nyugodtan átgondolhatod. Tippjeim szerint kicsit fél beszélni veled, tart tőle, hogy esetleg telefonba már nem lesz neked annyira szimpatikus, vagy lefagy, ha nem az a nagy dumás típus.

2021. márc. 11. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
100%
Én se szeretek telefonálgatni meg videóchatelni, lehet, hogy ő se szeret, és ennyi az egész.
2021. márc. 11. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 A kérdező kommentje:
Oh értem de ő nem az a félős lány legalábis cheten..nem bunkó egyáltán..de nekem csak kicsit fura
2021. márc. 11. 20:55
 5/42 A kérdező kommentje:
Szóval még mielot elhivtam vólna a talira az elöt kicsit oltogatós volt de egyáltalán nem volt sértő! Inkább aranyos de az elhivás után mintha kicseréltek volna..kicsikét oltogatam de nem ugrot rá és nem oltot visza hannem aranyosan reagált rá
2021. márc. 11. 20:58
 6/42 A kérdező kommentje:
De egy kis gondolkodás ido után nyomot ki
2021. márc. 11. 20:59
 7/42 anonim ***** válasza:

Adj neki egy kis időt, de találka előtt tényleg jó lenne egy kicsit beszélni, akár csak egy 5 percet, hogy hallhassátok egymás hangját. Nem muszáj ez se, de azért illene. Ezt a témát most kicsit jegeld és 1-2 nappal az összefutás előtt kérdezd meg mikor jó neki egy kicsi hívás, mert kíváncsi vagy a hangjára.


Ha nem akarja akkor se, akkor hagyd, majd találkoztok és ott meglátod milyen. Az idő majd eldönti szórakozott-e csak vagy megijedt, sajnos sokan úgy vannak vele, hogy addig jó, míg írogatnak nekik, mert az a legkényelmesebb és nem jár semmivel. Nekem úgy tűnik ez alapján ő is így van ezzel, bőven jó neki hogy írkálsz és nem kell több. Biztos nem te vagy az egyetlen, akivel chatelget és flörtölget. Majd meglátod hogy alakul, összejön-e a találkozó - ha ez az időpont se jó, akkor hagyd végleg.

2021. márc. 11. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
🥺🥺🥺🥺🥺
2021. márc. 11. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
remelem egy helyesirasi szotarral is mesz randizni majd
2021. márc. 11. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 A kérdező kommentje:
Én tettem elobre az ido pontot mert nekem nm volt jó
2021. márc. 12. 00:13
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!