Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Ez amúgy mennyire gáz?

Ez amúgy mennyire gáz?

Figyelt kérdés
Mindig másnak a barátnője/felesége tetszik meg nekem. Eddig nem volt egy olyan nő - aki tetszett nekem - akinek ne lett volna barátja/férje/párkapcsolata. Sajnos egy eléggé visszatérő dolog nálam. Amúgy nem kezdek ki olyan nővel, aki már van valakivel, de lehet én vagyok a széplélek a világon. Egyszerűen már idegesít ez a dolog, mert állandóan - ismétlődő jelleggel - ebbe a falba ütközöm, és nem tudom hogy miért.

2021. ápr. 24. 20:34
 1/3 anonim válasza:
Azért, mert tudat alatt fosol, hogy ha megkaphatnál egy nőt nem tudnál vele mit kezdeni, kevés lennél. Tessék, most jobb?
2021. ápr. 24. 20:40
 2/3 anonim válasza:
Szerintem azért lehet ez, mert a párjuk mellett viselkednek esetleg ezek a nők szerelmesen, vagy igazán nőiesen, és neked ez tetszik bennük, addig nem tetszik a csaj amíg nem láttad még ilyennek? Ez csak egy tipp
2021. ápr. 24. 23:25
 3/3 A kérdező kommentje:

1. Nem így hiszem, és érzem, sem tudat és tudat alatt.

2. Van benne valami, amit leírtál. Fene. Bele se gondolok...

2021. ápr. 25. 00:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!