Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Oltási igazolvánnyal rendelkez...

Oltási igazolvánnyal rendelkező társat, párt lehet keresni komoly kapcsolat céljából?

Figyelt kérdés

Írj ha te is így gondolod.

34F



2021. máj. 1. 14:09
1 2 3
 21/30 anonim válasza:

Bevagyok oltva,de a stílusod miatt nem kellenél.


Inkább leszek egy " oltatlannal"


Ha már fel lettek az emberek címkézve...



Oltott meg oltatlan pffff

2021. máj. 2. 11:16
 22/30 anonim válasza:

20-as


Elárulod hogy csinálod h pár nap múlva kapod a 2. oltást mikor alsó hangon is 30 napnak kell eltelnie?

2021. máj. 2. 11:17
 23/30 anonim válasza:
Előre sejthető volt, hogy ez lesz. Erre ment ki a játék kezdettől, persze az emberi hülyeség mindig jó üzlet.
2021. máj. 2. 13:02
 24/30 anonim válasza:
20-as vagyok. Nem írtam mikor kaptam meg,csak azt,hogy megkaptam. Természetesen április elején,ezért kapom pár nap múlva a második oltást.
2021. máj. 2. 13:05
 25/30 anonim válasza:
Nyugtassatok meg, hogy ez csak kamu. Ez már baromira túl megy minden határon. XD
2021. máj. 2. 22:02
 26/30 anonim válasza:

😂😂 Na ezen jót nevettem. Remélem poénnak szántad.


Ha nem, akkor meg nem tudom hogy röhögjek vagy sírjak. Kutyát szoktak úgy választani, hogy megnézik, megvan-e az összes oltása.

2021. máj. 2. 22:53
 27/30 anonim válasza:

Na de én már be is vagyok chip-pelve, akkóóóóó az máá nem jó...? Sőt, még nem kaptam a vérrögöt a kovidoltástól, az pedig bármikor beüthet, így nem lesz hosszúéletű a kapcsolatunk... Pedig már úgy örültem, kérdező...


De ha maradt mégegy kis esélyem nálad, akkor bszéljünk meg randit az Apartheid kocsmában, Adolfka kocsmároséban!


Ja de mégse.... oda már csak sárga csillaggal lehet bejutni...!

2021. máj. 3. 18:19
 28/30 anonim válasza:

A kovidizmus már ide is betette a tüskéit!😱🤣

Az oltottak csak oltottal szeretkezhetnek! Nem tudtad? Így biztos kizárt a szaporulat! 🤣🦠🧐

2021. máj. 11. 07:54
 29/30 anonim válasza:

Ha vársz kb egy hetet én megkapom a védettségi igazolásomat, de ha elfogadod papíralapon a két oltás igazolását már most ismerkedhetünk. Ha viszont tesztet is kérsz,hogy van-e ellenanyagom..hát akkor pár hét.

De figyelj..aki oltást kapott elkaphatja a vírust,fertőzhet is.


Nem akarom poénnak venni, jogos,hogy ne legyünk felelőtlenek. De vagy ismerkedsz, és a vonzalom alapján döntesz, vagy vársz amíg lecseng ez az egész.

2021. máj. 11. 10:25
 30/30 anonim válasza:

Előző, szomorúan, de azt kell mondjam, egyes egyedül a fülünk csönghet csupán, ha erről van szó. Örökké hisztek a vezető politikusoknak? Azok után, hogy legalább három ezer éve hazudnak az embereknek, plusz féligazsággal tömik az emberek fejét...


A sertésinflu hiszti csak azért csengett le 12 évvel ezelőtt, mert nem tudtak elegendő számú vezetőt korrumpálni.

2021. máj. 15. 19:49
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!