Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Az új személyi igazolvánnyal...

Az új személyi igazolvánnyal kapcsolatban lehetne pár kérdésem?

Figyelt kérdés

Ma igényeltem új személyi igazolványt, mert lejárt az előző és az ügyintéző eléggé szerencsétlenkedett. Elsőre nem is rögzítette az ujjlenyomatomat például, újra kellett menni.

Aztán kaptam egy kártyát. Azzal mit kell csinálni? Mert ahogy nézem valami kártyaolvasó kellene hozzá, de az nincs itthon.

Ahogy néztem a papíron, amit kaptam, azt x-elte be, hogy nem kérek elektronikus aláírást sem, ez miben érint majd engem?


2016. júl. 25. 10:22
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbb háztartás nem rendelkezik kártyaolvasóval. Tartsd magadnál, nem neked kell olvasgatnod. Az elektronikus aláírás nem kérése azzal jár, hogy nem lesz elektronikus aláírásod. Elég logikus nem?
2016. júl. 25. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

én 2 hete csináltattam személyit, de nem kellett hozzá ujjlenyomat.


nyomtak egy fényképet, kifizettem, aztán tegnap már vehettem is át. Nem volt az egész 15 perc.

2016. júl. 25. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi mindkettőtöknek a választ! :)

Az elektronikus aláírás pedig csak ügyintézéshez kell ugye? Tehát semmit sem vesztek, ha nincs. E-ügyintézben nem bízok (hozzá nem értés), habár lehet, hogy ezek után a rendesben se nagyon. :)

2016. júl. 25. 12:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!