Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Miért nem tudok barátnőt...

Miért nem tudok barátnőt szerezni?

Figyelt kérdés

20 éves vagyok és még nem volt barátnőm, eddig nem igazán zavart de mostanra már nagyon bánt a dolog.

Évente többször probálkozok lányoknál de eddig csak elutasítottak. Nincs sok önbizalmam ez által és ez méginkább hátráltat. Meg nem vagyok jóképű sem így társkereső appokon sem volt eddig szerencsém.

Igaz hogy egy kocka béta srác vagyok de több nálam gusztustalanabb életet élő ismerősnek több csaja is volt. Nem tudom mit csináljak ennyi elutasítás után.



2021. máj. 5. 16:44
1 2
 1/18 anonim válasza:

Ezért le fognak pontozni de szerintem vegyél egy jó autót

Mondjuk egy Mazda rx-8.

Rengeteg hölgy csak le akar húzni és kitartóan kell keresni a kavicsok között a valódi gyémántot,de ha nem sikerül ne búsulj az rx-8 mindig ott lesz;)

2021. máj. 5. 16:53
 2/18 anonim válasza:
Ne foglalkozz vele? Ne görcsölj rajta, mert a lányok ezt megérzik és még inkább eltávolodnak. Mindenkivel legyél jó fej, önmagad, udvarias, vicces és ennyi. Aztán valakinek majd megtetszik az önmagad anélkül, hogy hülye csajozási tippekkel próbálnál bevágódni náluk. A lányok már sokszor hallották hogy "de szép, de aranyos vagy", illetve uncsik azok a kérdések hogy "mi a kedvenc színed/állatod?".. Ezzel nem fogod megismerni és még unalmassá is válhat a beszélgetés. Beszélj arról amiről te akarsz és ha érdekli úgy is belemegy, ha nem, akkor ne erőltesd az nem a barátnőd lesz.
2021. máj. 5. 16:53
 3/18 anonim válasza:

#1-es

Az ismerkedés témában nem lehet pontozni XD

2021. máj. 5. 16:55
 4/18 anonim válasza:

#1.


Ha egy embernek jó a megjelenése, akkor ott lényegtelen hogy az illető milyen autóval jár.

Ha jó a megjelenése akkor egy opel autoval is király, illetve egy általad említettel is príma.


De ha az adott ember rosszul néz ki, akkor azon sajnos az auto nem segít. lehet akármilyen..


Autó sem kell a sikerhez, nem függ össze a 2 ;)

2021. máj. 5. 16:59
 5/18 anonim válasza:

Ja 4 félre érteted alapvetően igazad van.

Én azt akartam mondani hogy a gépjárművel töltse el a szabad idelyét.

2021. máj. 5. 17:03
 6/18 anonim válasza:
amúgy tényleg, vegyél egy jó kocsit, és tanulj meg igazán jól vezetni. Eleve önmagában marha jó, és a csajozásnál sem hátrány :D
2021. máj. 5. 17:59
 7/18 anonim válasza:
Kezdjél el gyúrni és járj el prostizni, a nőket meg felejtsd el, nekik csak a jóképűek kellenek, különben meg ha összejönne egy, akkor meg te leszel a házi rabszolgájuk. Kell ez neked? Szerintem nem.
2021. máj. 5. 18:16
 8/18 anonim válasza:
Fideszes vagy?
2021. máj. 5. 20:08
 9/18 A kérdező kommentje:

kedves #2

Mindig magamat adom és nem viselkedek tuskón sem, és nem kérdezgetek ilyeneket hogy "mi a kedvenc színed" stb... De sosincs szerencsém ezzel.

#7 pedig az hogy kigyúrom magam és eljárok prostizni össze se függ a kettő.

Ha már fizetek akkor nem erőltetem meg magam azzal hogy kigyurom magam, amúgy sem az én világom az hogy csak úgy lefeküdjek olyannal akit nem is ismerek, nem hogy olyannal akivel semmi lelki kötödésem nincs.

2021. máj. 5. 20:11
 10/18 A kérdező kommentje:
#8 nem tudom hogy jön ez ide, de nem.
2021. máj. 5. 20:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!