Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit tegyek, ha jól nézek ki...

Mit tegyek, ha jól nézek ki és a személyiségem is jó, de mégsem tudok szerezni egy barátnőt?

Figyelt kérdés

18 éves fiú vagyok de még soha nem volt barátnőm meg semmi ilyesmi. Pedig jól nézek ki (sportos vagyok, véleményem szerint helyes arcom van, adok magamra, stb), és a személyiségem is elég jó lehet, amit onnan tudok, hogy internetes oldalakon sokszor barátkoztam már össze lányokkal rövid idő alatt, még úgy is ha volt "konkurencia", és a lányok is érdeklődtek irántam meg minden. Ja meg egyébként a valóságban is tetszettem már több lánynak is.

Ezek alapján alapján nem érzem magam alkalmatlannak ahhoz, hogy tudjak egy barátnőt szerezni, de valahogy a valóságban alig merek próbálkozni és megnyílni sem tudok annyira, pedig magabiztosnak tartom magam. Ez miért lehet, és mi lenne a megoldás?


2021. ápr. 4. 04:35
 1/7 anonim ***** válasza:
39%
Ez vagy megy vagy nem. Nincs recept. Ahogy öregszel úgy fogod ledobálni s gátlásaid.
2021. ápr. 4. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

"alig merek próbálkozni és megnyílni sem tudok annyira, pedig magabiztosnak tartom magam"


Ezen dolgozz egy kicsit.

2021. ápr. 4. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
32%

"barátnőt szerezni" Ezt nem szerezni kell mint valami szükségletet. Vedd lazábbra a dolgot, egyáltalán nem vagy lekésve semmiről.

Ismerkedj aztán alakul.

Valami akkor ott megakad ha minden jól halad ismerkedéskor. Nyugodtan beszélgethersz komolyabb érzelmekről is.

Gondold át, lehet hogy vagy túl kevés vagy nekik vagy túl sok, csevegésre értem. Hol akad el a dolog? Mitől?

2021. ápr. 4. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
37%
Ez a gond, hogy szerezni akarsz, nem pedig ismerkedni, barátkozni más emberekkel. Tudom, hogy hihetetlen, de a lányok is emberek.
2021. ápr. 4. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
42%
Akkor mégse nézel ki olyan jól. Ha így lenne nem is kellene kezdeményezned.
2021. ápr. 4. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%

Tudod kinek volt "jó a személyisége"? Sztem kb.Jézusnak.

Ha így ki mered jelenteni magadról, akkor lehet, hogy mégiscsak nem teljesen jó..Vagy nem jó társaságban forogsz.

2021. ápr. 8. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
az igen
2021. ápr. 8. 21:51

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!